Haapsalu kultuurikeskuses on täna Läänemaa töömess

Täna, 17. aprillil toimub Haapsalu kultuurikeskuses Eesti Töötukassa korraldatud Läänemaa töömess. Uksed on avatud kell 11-14.

Töömessile on oodatud kõik huvilised, ka töötavad inimesed, kes on uue töökoha otsingul või mõelnud töökoha vahetusele. Messil on oma ettevõtet tutvustamas ja töökohti vahendamas ligi 30 tööandjat. Tööpakkumisi on erinevates valdkondades, vahendatakse ka hooajatööd ning mitmed tööandjad on valmis värbama vähenenud töövõimega inimesi ja noori.

“Messi külastajad saavad tööandjatega silmast silma kohtuda ja otse suhelda, see on hea võimalus töötingimuste üle arutada, esitada küsimusi töötasu kohta ning sõlmida kokkuleppeid,” kirjeldas messi võimalusi töötukassa Läänemaa osakonna juhataja Evelin Kullison.

Tööpakkumiste kõrval leiab messilt ka töötukassa karjäärinõustajad, kelle juures on võimalik oma oskusi analüüsida ning saada teavet õppimis- ja enesetäiendamise võimaluste kohta; küsida töötukassa EURES spetsialistilt infot välismaal töötamise kohta ja võtta osa päeva vältel toimuvatest teematubadest.

Tööandjate kõrval osalevad messil ka Eesti Töötukassa koostööpartnerid Lääne-Eesti Arenduskeskus, maksu- ja tolliamet, tööinspektsioon, Haapsalu kutsehariduskeskus, Rajaleidja jt, kes messikülalistele vajalikku infot jagavad ja küsimustele vastavad.

Messil osalemine on kõigile tasuta.

Messi kava ning tööandjate ja koostööpartnerite info leiate töömesside veebilehelt: http://www.toomess.ee/toomessid-2018/laanemaa-1704

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.