Lihulas tuleb sportlik koolivaheaeg

Tuleval nädalal algab õpilastel taas koolivaheaeg. Lihula gümnaasiumi staadionil tuleb vaheajal Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi ja Läänemaa Kergejõustikuklubi eestvedamisel mahukas spordinädal.

Kolmapäeval, 25. aprillil algusega kell 12 peetakse esimene selle aasta välitingimustes kergejõustikuvõistlus. Korraldajad pakuvad lastele võimaluse võistelda kiirjooksus, kaugushüppes ja kuulitõukes.

Kokku oodatakse võistlema kuue vanuseklassi noori. Võistlevad spordilapsed 1.-12. klassini. 1.-3. klassi õpilased teevad kaasa kiirjooksus ja kaugushüppes, alates neljandast klassist lisandub kuulitõuge.

Võistlus on eelkõige mõeldud Lääneranna valla kõigi seitsme kooli noorsportlastele, kuid registreerinud on juba ka lapsed, kes õpivad mujal Eestis ja tulevad vaheajaks vanavanemate juurde Lihula kanti.

Reedel, 27. aprillil algusega kell 12 toimuvad samas murdmaajooksuvõistlused. Ukse ees on nii Eesti murdmajooksu meistrivõistlused Elvas 5. mail kui ka Pärnumaa noorte murdmajooksu meistrivõistlused 8. mail. Neid kahte võistlust silmas pidades anname noortele võimaluse kontrollida oma vormi ja selgitada koduvalla parimad.

Ka siin võisteldakse kuues vanuserühmas. Distantsi pikkused on vastavalt vanuseastmele 500 meetrist 2000 meetrini.

Mõlemal kergejõustikuvõistlusel premeeritakse kõiki osalejaid maiustustega. Lisaks kõikide vanusegruppide iga ala kolmele parimale medalid. Mõistagi võistlevad tütarlapsed ja poeglapsed eraldi.

Laupäeval, 28. aprillil algusega kell 12.30 aga pannakse Lihula staadionil pall mängu Eesti noorte jalgpalli meistrivõistlustel.
Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi U13 vanusegrupi poiste võistkond võtab Eesti meistrivõistluste mängus vastu Saaremaa JK Aameraasi noored.

Sellele mängule ootavad poisid koolikaaslasi ja sõpru kaasa elama.

Jaanus Getreu

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.