Haapsalu piiskopilinnuse mänguväljak tehakse korda

Täna alustati remonttööga Haapsalu piiskopilinnuse mänguväljakul. Tööde rahastus tuleb Haapsalu linna 2018. aasta kaasavast eelarvest.

Haapsalu piiskopilinnuse mänguväljak F: Tõnis Padu

Möödunud sügisel toimunud Haapsalu 2018. aasta kaasava eelarve hääletusel toetasid linnakodanikud Haapsalu piiskopilinnuse lastepargi remonti teise koha väärilise häältearvuga. Kuna enim hääli kogunud projekti maksumus oli väiksem kogu kaasava eelarve summast, jagus vahendeid ka linnuse mänguväljaku korrastamiseks.

Suures linnuse vallikraavis asuv keskajast inspireeritud mänguatraktsioonidega lastepark on rajatud 10 aastat tagasi ja osutunud väga populaarseks nii kohalike kui ka kaugemalt tulnud perede seas. Aastate jooksul on lastepargi puidust atraktsioonid amortiseerunud. Remonttöö käigus need parandatakse. Kasutuskõlbmatuks muutunud karussell asendatakse uue atraktsiooniga. Välja vahetatakse ka mänguväljaku liiv.

Remondi tõttu on alates tänasest linnuse mänguväljak mõneks ajaks suletud. Saabuvaks suvehooajaks on värske ilme saanud mänguväljak taas kõigile avatud.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.