Uuemõisas lõi naine naist, Nigulas käidi saeveskis vargis

23. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et 15. aprillil löödi Uuemõisa alevikus 66-aastast naist. Lööjaks oli talle tuttav naine.

23. aprillil teatati politseile, et Nigula külas asuvast lukustatud ustega saeveskist on varastatud kaks 75HA akut ning mootorsaag Stihl. Vargusega tekitatud kahju on 520 eurot.

Järvamaa

23. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et15. aprillil põles Türi vallas Kändliku külas elumaja. Kustutustööde käigus selgus, et elumaja on süttinud kulupõlengust. Elumaja põlenguga on varalist kahju tekitatud 25 000 eurot.

22. aprillil põles Türi vallas Kolu külas renoveerimisel olev elumaja. Põlengu asjaolude välja selgitamiseks alustati kriminaalmenetlus.

22. aprillil lõi Türi vallas Piiumetsa külas asuva talu hoovil 59-aastane mees 32-aastast meest, kes sai viga.

Pärnumaa

23. aprillil teatati politseile, et Pärnus Kase tänaval asuvalt ehitusobjektilt on varastatud 80-100 meetrit tugevvoolu elektrikaablit. Esialgsetel andmetel tekitati vargusega varalist kahju ligikaudu 2500 eurot.

Raplamaa

23. aprillil alustati kriminaalmenetlus selles, et Aespa alevikus Optimisti tänaval lõi 32-aastane mees enda 24-aastast endist elukaaslast, kes sai viga.

Saaremaa

Ajavahemikul 16. -20. aprill varastati Väike-Pahila külas asuva talu maadelt kolm mesitaru koos mesilastega. Vargusega tekitatud varaline kahju on 860 eurot.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.