Laskurid võitsid Eesti meistrivõistlustelt üheksa medalit

Kuni 14-aastaste (C-vanuseklass) Eesti noorte meistrivõistlustelt laskmises tõi spordikooli õpilaste esindus 9 medalit.

Võideti 1 kuld, 4 hõbe- ja 4 pronksmedalit. Kindlasti oleks meie medalisaak suurem olnud, kui antud vanuserühmas peetaks ka võistkondlikku arvestust. Seda hinnatavam on medalite hulk ainult individuaalarvestuses.

Vasakult meie medalivõitjad: Raian Kleemann, Henri Eerik Reintal, Mai-Liis Vikman, Mariin Sinimeri, Daniel Kuldmeri. F: Mati Seppi
Vasakult meie medalivõitjad: Raian Kleemann, Henri Eerik Reintal, Mai-Liis Vikman, Mariin Sinimeri, Daniel Kuldmeri. F: Mati Seppi

Noorte meistritiitli võitis 242 silmaga Daniel Kuldmeri spordipüssi harjutuses 30 lasku lamades.

Spordipüstoli ringmärgi harjutuses tulid nii poiste kui ka tüdrukute arvestuses hõbe ja pronks. Tüdrukute konkurentsis saavutas 2. koha Mailiis Vikman 202 silmaga ja 3. koha Mariin Sinimeri 189 silmaga.

Poiste arvestuses tuli hõbemedalile Henri Eerik Reintal 232 ja pronksmedalile Janar Voorel 220 silmaga.

Õhupüstolis 20 lasku kordasid meie noored tulirelvas saavutatut. Hõbemedali tüdrukute arvestuses võitis Mariin Sinimeri 134 ja pronksmedali Mai-Liis Vikman 105 silmaga.

Poiste arvestuses kordas hõbemedalit Henri Eeerik Reintal 151 silmaga. Sama silmaga tuli kolmandaks Raian Kleemann ja neljandaks 150 silma lasknud Kaspar Tõnisson. Võitnud Viljandi poiss lasi 155 silma. Nii et meie poistel oli kuld käeulatuses, kuid see jäeti võtmata.

Mati Seppi

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.