Vormsil lõpetas esimene perekool

Sina ja Mina perekeskuse koolitajad, televisioonist tuntud Kaileen Mägi ja Haapsalu psühholoog Kairit Kivimäe, andsid Vormsil Gordoni perekooli tunnistused pidulikult üle kõigile, kes olid kaheksast sessioonist vähemalt kuuel kohal saanud käia.

Kaileen Mägi (paremal) ja Kairit Kivimäe. F: Vormsi.ee

Gordoni perekool sobib hästi suhtlemise parandamiseks nii oma lastega kui ka teiste pereliikmete ja ümbritsevate inimestega, on juhendajad öelnud. Nimetus perekool ongi alguses paljudele eksitav.

Kuna juhendajad on andnud koolitust läbi enda tugeva positiivsuse võtme, siis on nad Vormsile märtsi algusest igal reedel alati väga oodatud olnud. Tuge on saanud nii igapäevaste pisiasjade kui ka juba suuremate elumuredega tegelema pidavad lapsevanemad ja lasteaia töötajad. Tänutäheks kingiti lapsevanemate poolt isegi isetehtud kõrvarõngaid ja heegeldatud meeneid.

Projekt sai teoks Hasartmängumaksu Nõukogu kaudu tänu sotsiaalministeeriumile. Raha on eraldatud ka teise grupi tarvis, mida seekord kokku ei saanud – kui miniseerium lubab, siis lükatakse see loodetavasti sügisel käima. Toetab ka Vormsi vald.

Tatjana Sääs
Vormsi kultuuri- ja noorsootöö spetsialist

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.