Haapsalu tsirkusefestivalil esineb tantsuklubi Koit

Tantsuklubi Koit läheb viienda juubeliaasta puhul Eesti tuurile ja jõuab ka 8.-10. juunil Haapsalus toimuvale tsirkusefestivalile Hoog.

Koidu lastelavastus “Halloo!” räägib sõprusest. Sõpru ei saa raha eest osta. Sõpradeks saamiseks on vaja suhelda, sest peaaegu mitte keegi ei oska mõtteid lugeda.

Etendus kestab 45 minutit ja on sobiv alates 3. eluaastast. Lavastas ja koreografeeris Kristina Raja, laulavad Lotta Tolmats, Rebeka Jaadla ja Karolina Barbara Viks. Kaasa teevad Koidu õpilased ning professionaalsed tantsijad Kristina Raja ja Kristin Tagam. Publikul on soovi korral võimalus kaasa tantsida.

Tantsuklubi Koit on professionaalset tantsuõpet pakkuv klubi, kus õppekavas on akrobaatika, tantsutehnika, ballett ja street jazz. Klubi on Eesti olulisemate tantsuvõistluste Koolitants, Kuldne Karikas ja Estraad- ja Rahvaste Tantsude Festivali võitja aastatel 2015-2017, International Dance Games 2017 võistluste kahekordne võitja Hispaanias ja Dancarte 2018 võistluste võitja Portugalis. Klubi asutaja ja juhataja on kahekordne tantsu maailmameistrivõistluste võitja Kristina Raja.

Rohkem infot leiab siit.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.