Vormsi elanikud avavad laupäeval külalistele oma hoovid

Sel laupäeval, 21. juulil on paljud Vormsi koduhoovid avatud, et pakkuda nii omadele kui ka saare külalistele hoovimüüke, koduseid kohvikuid ja põnevaid näitusi. Mängida saab Vormsi avatud hoovide mängu. Sündmus algab kell 11 ja lõpeb kl 16.

Vormsi kultuuri- ja noorsootöö spetsialist Tatjana Sääs soovitab tulla juba varem ja jääda ka pühapäeval toimuvale Avatud Talude Päevale. Avatud on Vormsi suurim lihaveisekasvatuse talu oma põneva loomafarmiga Kersleti külas ja ja 1937. aastal ehitatud vormsirootslaste talu Sviby külas, kus saab vaadata minevikku ja rännata tulevikku.

Avatud hoovide ja kohvikute päeval ootab sel aastal lisaks koduste toitudega armsatele kohvikutele ning huvitavate leidudega hoovimüükidele külastajaid sukeldumisvarustuse näitus läbi aegade ja retrokohvik „Võhma Lihakombinaadi Vormsi filiaal“ defitsiitsete veinide, valuutapunktide ja kõige muu selle juurde kuuluvaga. Oma saladusi paljastab Pritsumaja hoov koos mõnusa kohvikuga.

Tatjana Sääs: „Kindlasti palun kõigil huvilistel haarata poest või praamilt Vormsi hoovide mängu kaart, mille abil saab käia läbi kõik osalevad hoovid ning lahendada pererahva poolt välja mõeldud küsimusi või ülesandeid.”

Mängu käigus saab koguda märke ning tuua need siis enne kella 16 rahvamaja juurde, kus loositakse välja auhinnad.

Kõige ajakohasemat infot saab leheküljelt www.vormsi.ee ja Facebooki lehelt „Vormsi saar“.

Ene Sarapuu
vallavanem

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.