Haapsalu taastusravihaigla juhatuse esimees Priit Eelmäe valiti Tartu ülikooli kliinikumi uueks juhiks

Tartu ülikooli kliinikumi uueks juhiks valitud Priit Eelmäe ütles, et tema üks visioon uues ametis on seotud personaliga – tema hinnangul tuleb luua kogenud arstidele selgem motivatsioonisüsteem, vahendab ERR.

Priit Eelmäe. F: HNKR

Eelmäe tunnustas “Aktuaalsele kaamerale” antud intervjuus Tartu ülikooli kliinikumi endisi juhte hea töö eest. Samas on tema sõnul erinevaid võimalusi, kuidas tervishoiuteenuseid osutada ning ühte ja õiget teed selleks ei ole.

Tema visioonis on üks olulisemaid väärtuseid personalile pühendatud meetmed.

Priit Eelmäe töötab praegu Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse SA juhatuse esimehena.

Kliinikumi nõukogu esimees Urmas Klaas ütles, et Eelmäe veenis nõukogu kõige enam, kuidas vastata kliinikumi ees seisvatele uutele väljakutsetele. “Priit Eelmäel on terviklik vaade, kuidas Tartu Ülikooli kliinikumi kui Eesti meditsiini lipulaeva edasi arendada ning kogemus Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse välja arendamisel,” ütles Urmas Klaas.

Priit Eelmäe on lõpetanud Tartu 5. keskkooli ja Tartu Ülikooli 1994. aastal liikumis- ja sporditeaduste erialal ning kaitsnud 1997. aastal samas teadusmagistri kraadi füsioteraapia valdkonnas. Eelmäe on töötanud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna õppeprodekaani, Tartu Ülikooli füsioteraapia- ja terviseedenduse õppetooli lektori ning juhatajana, Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledži Terviseedenduse – ja rehabilitatsiooni kompetentsikeskuse taastusravi valdkonna juhina. 2008. aastast on Eelmäe SA Haapsalu Rehabilitatsioonikeskus juhatuse esimees ning arendanud välja Eesti meditsiinis olulise valdkonna. Eelmäe on olnud Eesti Haiglate Liidu liige ning Eesti Füsioterapeutide Liidu president.

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi nõukogu esimees Urmas Klaas avaldas nõukogu nimel tänu ja lugupidamist senisele kliinikumi juhatusele esimehele Urmas Siigurile. “Doktor Siigur on teinud 16 aasta vältel väljapaistvalt head tööd kliinikumi juhtimisel ja arendamisel maailmatasemel ülikoolihaiglaks.”

Järgmiseks kuulutab SA Tartu Ülikooli Kliinikum nõukogu välja konkursi juhatuse liikmete leidmiseks. Kliinikumi nõukogu viib  juhatuse esimehe ja juhatuse liikmete konkurssi läbi seoses senise juhatuse ametiaja lõppemisega 30. septembril 2018.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.