Jõõdres vägivallatses mees oma elukaaslase kallal

29. juulil sai politsei teate, et Jõõdre külas Pihlaka teel asuvas korteris tiris ja lõi 43-aastane mees oma 42-aastast elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

26. juuli õhtul teatati, et Pärnus Laial tänaval varastati seljakott, milles olid mobiiltelefon Iphone 6, jalgrattakett, rattakindad, võtmekomplekt, t-särk ja muud esemed. Vargusega tekitati varalist kahju 382 eurot. 27. juuli pärastlõunal peeti varguses kahtlustatavana kinni 28-aastane mees.

27. juulil alustati kriminaalmenetlus selles, et ajavahemikul 11.-12. juuli varastati Pärnus Nurme tänavalt haagissuvila SOLIFER. Vargusega tekitati varalist kahju ligi 3900 eurot.

29. juulil sai politsei teate, et Pärnus Parmu tänavalt varastati sõiduauto Ford Mondeo, mis leiti hiljem Uus-Sauga tänaval põlengus täielikult hävinuna.Vargusega tekitati varalist kahju 400 eurot.

28. juulil sai politsei teate, et Pärnus Riia maantee korterelamu õuealal lõi seni kindlaks tegemata isik 37-aastast naist, kes sai viga.

28. juulil sai politsei teate, et Häädemeeste vallas Kabli külas asuvas majutusasutuses lõi 28-aastane mees oma 30-aastast elukaaslast, kes sai viga.

27. juulil alustati kriminaalmenetlus selles, et 13. juuli õhtul kella 21.30 ajal tõukas ja lõi Pärnus linnaliinibussijuht bussis ning bussi kõrval Jannseni tänaval 39-aastast meest, kes sai viga. Bussi juhtinud mehe isik on selgitamisel.

Raplamaa

27. juulil alustati kriminaalmenetlus selles, et 25. juulil teostati Märjamaa vallas asuval kahel kinnistul ebaseaduslikku metsaraiet. Täpne raiutud materjali kogus on selgitamisel, kuid esialgne hinnanguline varaline kahju on ligi 50 000 eurot.

29. juuli hilisõhtul teatati, et Raplas Lepiku tänaval asuva korterelamu eest on varastatud lukustamata jalgratas Trek. Vargusega tekitatud kahju on 500 eurot.

29. juulil õhtul sai politsei teate, et Kohila alevis Lõuna tänaval asuvas parklas tekkis rüselus 43-aastase mehe ja tema 42-aastase elukaaslase vahel, mille käigus tekitas mees naisele füüsilist valu.

29. juuli õhtul teatati, et Märjamaa alevis Kasti teel lõi 50-aastane mees oma 38-aastast abikaasat, tekitades naisele füüsilist valu. Mees peeti kahtlustatavana kinni.

29. juulil sai politsei teate, et Rapla vallas Uusküla külas ähvardas 30-aastane mees oma 33-aastast naist.

29. juulil kella 03.15 ajal sai politsei teate Märjamaa vallas Kasti külas toimuvast kaklusest. Politsei selgitas kohapeal välja, et kakluses osales viis inimest. Kakluse lahendamise ajal sõitis üks kakluses osalenutest, 32-aastane mees, sõiduautoga Seat Leon otsa parkivale politseisõidukile, mis sai värvikahjustusi. Mehel tuvastati alkoholijoove ja ta kõrvaldati juhtimiselt. Mehe suhtes alustati kriminaalmenetlust mootorsõiduki juhtimise eest joobeseisundis.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.