Haapsalus lõi mees naist ja tänaval varastati mobiiltelefon

3. augustil sai politsei teate, et Haapsalus Lossiplatsi tänaval varastati mobiiltelefon Iphone SE. Vargusega tekitati varalist kahju 309 eurot.

4. augustil sai politsei teate, et Haapsalus Mulla tänaval lõi 39-aastane mees 45-aastast naist, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

4. augustil sai politsei teate, et Sauga alevikus Roolinnu tänaval asuva elamu juures on seni tuvastamata isiku poolt avatud küljeklaasi kaudu tehtud lahti sõiduauto Opel Corsa uks. Autost varastati sülearvutikott koos selle sees olnud sülearvuti ja tahvelarvutiga Samsung ning aktiivkõlariga JBL. Samuti varastati sülearvutikott, milles olid mobiiltelefon BlackBerry, sülearvuti HP ja GPS-seade. Tekitatud varaline kahju on ligi 2115 eurot.

5. augustil sai politsei teate, et Pärnus Riia maanteel asuvas korteris lõi 31-aastane naine noaga oma 32-aastast elukaaslast, kes sai viga ja toimetati haiglasse.

5. augustil sai politsei teate, et Pärnus Riia maanteel asuvas korteris ühise alkoholi tarvitamise käigus lõi 31-aastane mees oma 30-aastast elukaaslast, kes sai viga. Mees peeti kahtlustatavana kinni ja toimetati esialgu kainenema.

6. augusti öösel sai politsei teate, et Põhja-Pärnumaa vallas Tootsi alevis Ehitajate teel asuvas korteris löödi 51-aastast meest noaga, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

6. augustil sai politsei teate, et Häädemeeste vallas Krundiküla külas lõi 53-aastane mees rusikaga talle tuttavat 53-aastast meest, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Saaremaa

4. augusti hommikul sai politsei teate, et Laadjala külas asuva talu juurest on varastatud lukustamata sõiduauto Hyndai Getz. Vargusega tekitati varalist kahju 3000 eurot.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.