Tasuta linnaekskursioonidel Haapsalus osales 220 inimest

4. juulist 3.augustini tehti Haapsalus tasuta linnaekskursioone. Kolmapäeviti olid ekskursioonid soome- ja inglise keeles ning reedeti eesti- ja inglise keeles. Kokku osales ekskursioonidel 220 inimest.

F: Hele Otti

Kokku oli 20 ekskursiooni ning kõige rohkem osaleti ingliskeelsetel tuuridel. Kõige vähem kasutati võimalust osaleda venekeelsel linnaekskursioonil, kahel korral jäi venekeelne linnaekskursioon osalejate puuduse tõttu ära. Varasematel aastatel on kõige rohkem osalejaid olnud eestikeelsetel tuuridel ning seda võimalust on palju kasutanud ka kohalikud elanikud.

Tasuta linnaekskursioonid on saanud külastajate hulgast hulganisti positiivset tagasisidet. See annab Haapsalu külastajale võimaluse õppuda linna sügavamalt tundma.

Tunniajase tasuta linnaekskursiooni käigus said külastajad ülevaate kuurortlinna ajaloost, arhitektuuripärlitest ja tänapäeva arengutest. Projekti korraldati viiendat suve.

Tasuta linnaekskursioonide toimumist toetasid Haapsalu linn, Fra Mare Thalasso Spa Hotel, Spaahotell Laine, Baltic Hotel Promenaadi, Päeva Villa ning SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid. Linnaekskursioone viisid läbi Läänemaa Giidide Ühingu giidid.

Annika Mändla
MTÜ Läänemaa Turism juhataja

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.