Homme pannakse Kiltsi lennuväljal joonele batmobiil ja kaunis neiu

Homme mürisevad Haapsalu lähedal mootorid ja suitsevad rehvid. Motosportlased panevad ennast proovile kiirendusrajal Glassdrive ERDA Finals 2018 raames. Fännide ette astub teiste hulgas legendaarne Lauri Kuriks, kelle auto töesti vaatamist väärt on.

Lauri Kuriksi kiirendusauto. F: Anton Abitaev

Konkurentsi pakuvad talle mitmed Outlaw klassi tugevamad tegijad. Kuriksi naasemine võistlusrajale on paljudele kiirendusfännidele paras nostalgiahetk, mille nimel tasub ennast ka kaugematest kodumaa nurkadest kohale vedada.

Ketlin Semidotski. F: erakogu

Loomulikult pannakse joonele masinaid mitmetes teistes klassides. Teiste hulgas ootab kaasaelamist Super Street klassi ainuke õrnema soo esindaja Ketlin Semidotski, kes ootas lõppevalt hooajalt eelkõige auto arendamist ning võib nüüd tulemustega rahule jääda, kuna kolmandal etapil õnnestus tal isiklik rekord püstitada.

Nüüd on kiirest sõidust juba maitse suus ja viimasel etapil loodab Semidotski taas rekordi purustada. Ja see pole sugugi võimatu, sest konkurente on motivatsiooni tõstmiseks piisavalt. Otsest suurimat konkurenti neiu siiski välja ei too. “Kõik mehed on tublid, kiired ja üsnagi stabiilsed,” nendib motokaunitar.

Rahvusvaheline kiirendusvõistlus Glassdrive EDRA Finals 2018

Kiirenduse Eesti ja Läti meistrivõistluste ühine etapp, kus peetakse maha Eesti meistrivõistluste ja karikasarja finaal ning Läti MV eelviimane etapp. Kohal on võistlejad Eestist, Lätist , Leedust ja Soomest.

Ajakava:

Laupäev 18. august 2018

10:00 Väravad avatud
10:30 Võistlejate koosolek
11:00 Ajasõitude algus
16:00 Eliminiaatorisõitude algus
19:00 Autasustamine.

Pilet – 10 eurot.
Alla 12-aastased tasuta.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.