Spithamis tuleb taaskord muinastulede öö kontsert, laval on Chalice

Spithamis korraldatakse viiendat aastat Muinastulede ööd. Seekord on Spithami metsade vahel kohal Jarek Kasar oma muheda oleku, huumorit täis jutustuste ja imelise muusikaga.

Kes ei teaks Jarek Kasari (Chalice’i) “Harald ja Matilda” lugu? Seekord saab kuulda seda enneolematus võtmes linnulaulu ja tuulepuhangutega võidu keset metsikut Spithami loodust.

Sume augustikuu viimase laupäeva õhtu ja Jarek Kasari akustika on kui kokku loodud – lisaks tavapäraselt võimalus õhtustada või võtta karastav jook. Traditsioonidele truuks jäädes süütame päikeseloojangul muinastulede lõkke.

Tule kindlasti kohale, sest tegemist on ainulaadse üritusega!

Piletid on soodsam ette osta Piletilevist.

Spithami Muinastulede kontsert on ainulaadne üritus, mis sel aastal toimumas viiendat korda. Traditsioon tekkis puhkemajade valmimisest alates, kui laval oli imeline Laura Põldvere. Veel on külastanud meid Kõrsikud, Ines, Tanel Padar koos Tomi Rahulaga ja sel aastal on mõnusate lugudega rahva ette astumas Jarek Kasar (Chalice).

Spithami kui mereäärne küla on läbi aegade kalastamist ja kalureid au sees hoidnud, seega ka meie valik kontsert korraldada just muinastulede ööl oli täiesti teadlik. Samuti on kontserdi iseloom pigem rahulik – mõnus akustiline muusika ja maalähedane, igal aastal pisut erinev miljöö tekitab pigem mõtliku õhkkonna.

Tegemist on väliüritusega. Kontserdi külastajatele oleme varunud kasutamiseks pleede ja piknikutekke, kuid mõistlik on ka ise endale midagi sooja kaasa haarata. Kohapeal on olemas toitlustus, samuti sooja joogi ostmise võimalus.

Õhtu lõpetame traditsiooniliselt muinastulede lõkke süütamisega.

Epp Loorens

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.