Kastani noortekeskuses tuleb õues liikumise päev

Kastani noortekeskus korraldab 31. augustil kl 16-20 õues liikumise päeva, kus saab mängida pallimänge (jalgpall, korvpall, sulgpall) ja rahvamänge.

Kui vihma kallab, siis spordime noortekas, sest ka sinna on varutud uus vahva spordivahend. Oodata on üllatusi ja auhindu, õpetatakse erinevaid spordivahendeid kasutama ning tutvustatakse mängureegleid.

“Õues liikumise päevaga tuletame kõigile meelde kui oluline on end liigutada, et enesetunne oleks hea,” ütles ürituse korraldaja Natalja Jampolskaja.

Haapsalu Noorte Huvikeskuse direktori kohusetäitja Kristi Erkmann lisas, et noortekeskused ei ole suunatud saavutusspordile, vaid liikumisrõõmule ning oodatud on kõik.

Kastani noortekeskus (Kastani 7, Haapsalu) avab üritusega uue hooaja. Noortekeskuses ootavad noorsootöötajad Natalja ja Ljudmila Jampolskaja kõiki noori vanuses 7-26 aastat teisipäevast laupäevani kell 16-21.

Õues liikumise päev toimub ANK projektikonkursi toel, mida korraldab Eesti Noorsootöö Keskus ja haridus- ja teadusministeerium.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.