Haapsalu Maxima saab sularaha- ja kaardimakse iseteeninduskassad

Haapsalus Posti tänaval asuvas Maxima kodukaupluses avatakse sel reedel nii kaardimakse kui ka sularahamaksega iseteeninduskassad. Kokku saab kauplus neli iseteeninduskassat.

Maxima iseteeninduskassad.

“Käesoleval aastal oleme jätkanud iseteeninduskassade võrgustikku investeerimist ja seda pea miljoni euro ulatuses. Sama jõuliselt jätkame ka järgmisel aastal,” märkis Maxima kaubandusdirektor Marko Põder.

Reedest, 7. septembrist alates saavad kliendid enda ostude eest tasumiseks kasutada Haapsalu Maximas nelja iseteeninduskassat, millest üks on sularaha ja kolm kaardimaksega.

Illustreerides statistikaga iseteeninduse kasutuse sagedust, siis iga Maxima kolmas klient otsustab kasutada ostu eest tasumisel iseteeninduskassat ja usinamad kasutajad on kindlasti Harjumaal, seejärel Tartus, Võrus, Valgas ja Kuressaares. Keskmine iseteeninduses tasutud ostukorv on 10€ kandis.

Põder märkis, et iseteeninduskassade olemasolu võimaldab klienditeenindajatel panustada ka teistesse tegevustesse nagu väljapanekutesse, riiuldamisse, laos abistamisse. “Tegemist on tõeliselt tänuväärt töövahenditega mõlemale osapoolele – nii kauplejale kui ka ostjale,” lisas ta.

Septembri lõpuks on Maxima 76-st kauplusest 48-s iseteeninduskassad.

Maxima jaekett tegutseb Eestis alates aastast 2004. Ketti kuulub 77 kauplust, millest 54 on Maxima X kodukauplused, 19 Maxima XX supermarketid, 3 Maxima XXX hüpermarketid ja üks e-toidupood. Igapäevaselt teenindavad Maxima kauplused keskmiselt 170 000 inimest. Jaeketti kuuluvad ka kaheksa kulinaariatsehhi ja logistikakeskus. Kõigis Maxima Eesti ettevõtetes töötab Eestis ligikaudu 3 700 inimest.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.