Pakiautomaadisoovi on avaldanud üle 10 000 eestlase. Vaata, kuhu sinu kodukohas pakiautomaati oodatakse

Vähem kui nädal tagasi tutvustas Omniva uut rakendust, mille abil kutsus inimesi üles soovitud pakiautomaadi asukohti kaardile märkima. Tänaseks on “pakiautomaadisoovi” avaldanud juba üle 10 000 inimese.

F: Omniva

Omniva pakiautomaatide võrgu juhi Evert Rööpsoni sõnul on üleskutse osutunud veelgi populaarsemaks, kui esialgu oodati. “Teadsime, et huvi pakiautomaatide vastu on suur nii maa- kui linnapiirkondades, kuid eriti tore on näha, et pakiautomaadi jõudmine oma kodukohta on saanud mitmete kogukondade eesmärgiks,” ütles Rööpson.

Pakiautomaadi saab endale sobivasse kohta märkida üle kogu Eesti aadressil www.omniva.ee/100automaati. Uusi automaate hakatakse paigaldama nii linnadesse kui ka väiksematesse asulatesse juba novembri alguses. Kui 2018. aasta alguses oli Omnival Eestis 132 pakiautomaati, siis aasta lõpuks on neid juba 250.

Sel aastal paigaldatavad 100 pakiautomaati on Rööpsoni sõnul aga alles algus. “Säilitame inimeste ettepanekud automaatide asukohtade osas ka järgmisteks aastateks. Ehk kui sel aastal veel automaat soovitud asukohta ei jõua, siis võtame tehtud ettepanekuid arvesse tulevaste laienemiste raames,” selgitas Rööpson.

Esmajärjekorras paigaldatakse automaadid asukohtadesse, kus nende järele kõige suurem nõudlus ja vajadus on. Tänavuse laienemise asukohad avalikustatakse novembri alguses. Juba varem on pakiautomaadi omale saanud näiteks Puhja, Koeru, Sauga, Nõo, Käina ja paljud teised väiksemad asulad, kus seni pakiautomaadi kasutamise võimalus puudus.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.