Lääne-Eesti maastikurattasari Marimetsa Kapp vähendab tuleval aastal etappe

Lääne-Eesti maastikuratta sari Marimetsa Kapp tähistas 2018. aastal oma 13. hooaega. Loodame, et oleme suutnud rattaspordi huvilistele pakkuda põnevaid elamusi ja toredaid rattasõite. Täname kõiki osalejaid, kaasaelajaid ja toetajaid.

Edasi arenemiseks tuleb teatud hetkedel ka samm tagasi astuda. Seetõttu planeerime 2019. aasta Marimetsa kapi raames viimaste aastatega võrreldes vähem etappe.

Peamiseks põhjuseks on see, et kõik meie etapid toimuvad uutel või vähemalt hästi unustatud radadel Paliveres, Paralepas ning Paldiskis. Uued etapid on huvitavad nii osalejale kui ka korraldajale, kuid samas on tõsiasi, et sünniraskustest üle saamiseks on vaja palju pingutada.

Püüame oma jõudu panustada nende väheste etappide kvaliteetsele läbi viimisele. Soovime pakkuda suurepäraseid elamusi rattaharrastajatele, (taas) alustavale harrastajale ning lastele ja noortele ka 2019. aastal.

Hoiame huvilisi 2019. hooaja detailidega kursis Facebookis ning veebilehe http://marimetsakapp.ee vahendusel. Sarjaks registreeruda saate alates 2019. aasta algusest samuti meie veebilehel.

Marimetsa Kapp 2019 korraldustoimkond

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.