Läänlaste motokrossihooajale tõmmati joon alla

Tänavune motokrossiaasta oli vägagi mitmekesine. Veebruarist oktoobrini vältav võistlushooaeg pakkus nii jääd, lund, vihma kui ka päikest. Omad medalid noppisid ka Lääne MK sõitjad.

Külmad ilmad kaanetasid veekogud jääga ning taas said sõitjad nautida suuri kiirusi jäärajal, kus selgitati Eesti karikavõitjad. Lääne MK sõitjad küll poodiumile kokkuvõttes ei pääsenud, kuid 65 cm3 klassis oli Raul Liivlaid 5. ning Lauri Koppel 6.

Avely Villand. F: Hannes Prikk

Eesti karikavõistustel talvises kestvuskrossis tegid häid sõite Veteranid 40+ klassis Reio Engman ning Argo Laherand. Mehed olid hooaja kokkuvõttes vastavalt 2. ja 6.

Samad mehed osalesid ka Eesti meistrivõistlustel suvises kestvuskorssil. Hooaja kokkuvõttes saavutas Engman selles sarjas 2. koha ning Argo Laherand oli 6.

Eesti karikavõistluste sarjas hoolitsesid poodiumikohtade eest Lääne MK külgkorvipaar Janek Soidla/ Krister Kindel, kes Hobi K/V klassis saavutasid teise koha. Kestvuskrossil mahtus poodiumi kolmandale astmele Indrek Tomingas ja seda E-3 klassis.

Lääne MK on esindatud ka karikavõistluste naiste klassis, kus 85 cm3 rattal kihutav Avely Villand oli 13.

Eesti noorte karikavõistlustel osalesid valitud etappidel 65 cm3 sõitjad Kevin Villand, Raul Liivlaid ning Lauri Koppel. Kindlasti said noormehed ja nende vanemad kogemustepagasisse suurt täiendust, et minna uue hooga järgmisele hooajale.

Hannes Prikk

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.