Haapsalu Vikerkaare lasteaias peeti tegevusrohket isadepäeva

Vikerkaare lasteaed avas reedel, 9. novembril tegevuskeskuste uksed kolmandat korda, et tähistada isadepäeva. Isaga, vanaisaga, vennaga või onuga koos said lapsed uue ning omamoodi kogemuse.

Vikerkaare lasteaiaperel on isadepäeva tähistades läbi kolme aasta olnud erinevaid koosolemisi: näiteks robootikat tutvustava Noortekeskusega Innokas, mis ärgitas põnevate ning tehnilist taipu nõudvate mängudega jõudu proovima, või loonud ise, oma õpetajate abiga, rahvakombeid meelde tuletava ning osavate käte proovile panemisega lahedaid keskusi.

F: Vikerkaare lasteaed

Sel aastal aga proovisime ellu kutsuda keskused, mis puudutasid suuremal või väiksemal määral meid kõiki:

– Päästekeskus juhtis tähelepanu ohutusele, tähelepanelikkusele, vastutustundele. Täname Päästekeskuse tegusaid tegijaid Piret Sarapuud, Urmas Kolgat ning Muumide rühma meeskonda.

F: Vikerkaare lasteaed

– Militaarkeskus juhtis tähelepanu koostööle, osavusele, üksteisest hoolimisele. Täname Militaarkeskuse vaprat kaitseväelast Marit Viigipuud, abilisi Alari Viigipuud ning Pallikeste rühma meeskonda.

– Rütmikeskus pani proovile esinemisjulguse, kannatlikkuse, ühes rütmis tegutsemise oskuse. Täname Vikerkaare lasteaia muusikaõpetaja Helle Lemberit ning Põnnipesa meeskonda.

– Trennikeskus aitas kaasa osavusele, sportlikkusele ja liikumisrõõmule. Täname sportlikku treener Berit Pankinit ning liikumisõpetajat Ingrid Sõber ja õpetajat Helje Tamme.

– Robootika keskus suunas programmeerimise põnevust proovima Ozide ja Beedega. Täname Pesamunade õpetajat Minni Paap hea idee ja teostuse eest ning abilisi Nele Laanemaad, Elo Alasit ning Eha Suitsu.

– Joonistamise keskus oli lõbus, käe- ja silma koostööd arendav. Täname Vikerkaare lasteaia endist kasvandikku Karel Rahu kelmikate looma piltide värvilehtede joonistamise eest ning Krõllide ja Mõmmikute meeskonda.

Kõige suurem tänu on tublidele lastele ja teile, isad, vanaisad, vennad, onud ning ka emad, kes te kõik leidsite aega ja soovi veeta koos üks tore õhtu meie lasteaias – aitäh!

Anneli Kõrv
Haapsalu Lasteaed Vikerkaar
õppealajuhataja

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.