Lauatennise Rahvaliiga 4. etapi võitis Mihkel Puhm

12. Kanepi memoriaali viimane võistlusklass oli Rahvaliiga. Võitis Mihkel Puhm (Haapsalu LTK), teiseks jäi Ainar Kuusemets (Haapsalu LTK) ning kolmandaks Janek Reinaru (Kuressaare).

Naiste esikolmikus olid kõik meie omad: Anna Chizhevich, Krettel Maide ja Karolin Aru (mõlemad Läänemaa spordikool). Parim 2009 Mike Kolesov (Läänemaa spordikool), parim 2005 Markus Põru (Läänemaa spordikool), 60+ Aleksander Tuhkanen (Keila), 50+ Madis Vaarpu (Kullamaa), 40+ Taavi Miku (Pärnu-Jaagupi).

Memoriaalil minikadettide võistkonnavõistlustel pälvisid kolmanda koha Kairit Talving ja Sandra Prikk (Läänemaa spordikool). 

Lauatennise Eesti võistkondlikud meistrivõistlused

Eesti lauatennise võistkondlike meistrivõistluste esimesel mängupäeval Viljandis ja Suure-Jaanis olid Haapsalu võistkonnad edukad. Kuna meie noormehed Aaro Õismets ja Toomas Vestli asusid õppima Tallinna tehnikaülikooli, siis oli mõistlik luua TTÜ-ga ühine võistkond (TalTech SK/Haapsalu LTK), tagamaks neile normaalsed treeningtingimused ja vajalikud taustajõud.

Esimesed kolm vastast (Pärnu-Jaagupi LTK I, Pärnu-Jaagupi II ja LTK Viru-Nigula) alistati kuivalt 4-0. Üks punkt kaotati Tartu LTK Pipo I/HEANURM (Vestli vs Raini Tsäko 1:3) ja seega võistkond võitis 4-1.

Eeloleval laupäeval on I liigas meie vastasteks samuti kõik vastased võitnud Pärnu LTK Vint-90 I ja Pärnu LTK Vint-90 II meeskonnad ning seni kõik mängud kaotanud Maardu LTK III.

Haapsalu LTK II võistkond alustas mänge nullist ehk kõige madalamast 5. liigast. Mihkel Puhm, Jüri Muuli ja Markus Põru alistasid Võru LTS III 4-3, Pärnu-Jaagupi IV 4-2, Rakvere LTK Pinx II 4-0. Napp kaotus 3-4 tuli vastu võtta LTK Kalev III.

Laupäeval Paikusel on vastasteks Keila Pinksiproff II ja Keila Pinksiproff VII ning Viimsi LTK II.

5. liigas on 15 meeskonda, mis on jagatud kahte alagruppi (8 ja 7), kust edasi pääsevad finaalringi alagruppide neli esimest. Selleks, et pääseda 4. liigasse otse, tuleb finaalring võita või läbi üleminekumängude (finaalringi teine ja kolmas).

Heikki Sool

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.