Majandusõppejõud Anto Liivat aitab Läänemaa ettevõtjatel konkurentsivõimet tõsta

27. novembril kell 10-11.30 toimub ettevõtjate infohommik Promenaadi hotelli seminariruumis (Sadama 22, Haapsalu). Infohommikule tuleb Estonian Business Schooli õppejõud Anto Liivat rääkima, kuidas tõsta ettevõtte konkurentsivõimet.

Liivati sõnul on tänapäeval edukaks ettevõtluseks järjest olulisem mitte pelgalt õige tegevusvaldkonna valik, vaid ka eestvedamise kvaliteet.

“Omavahel ei konkureeri mitte niivõrd ettevõtted või nende poolt pakutavad tooted ja teenused, vaid eelkõige inimesed ja meeskonnad. Keskendun oma ettekandes sellele, kuidas tulla toime määramatusega ning luua töökeskkond, kus seatakse ja saavutatakse kõrgeid eesmärke,” lausus lektor.

Anto Liivat on Estonian Business Schooli (EBS) juhtimise õppetooli lektor ja juhtimistreener. Tal on enam kui 15 aasta pikkune töökogemus koolitaja ja konsultandina ning tema klientide hulgas on paljud ettevõtted, riigiasutused, kohalikud omavalitsused ja kolmanda sektori organisatsioonid. Liivat juhib Kuku raadios majandussaadet “Buum” ning räägib ühiskonnaelus kaasa Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu ja Tallinna Linnavolikogu liikmena.

Vaata ka videot.

Infohommikul osalemine on tasuta. Kohtade arv on piiratud. Koolitusele saab registreerida kuni 26. novembrini SIIN.

Küsimuste korral palun kirjutage meiliaadressile ege.tatarmae@laanemaa.ee.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.