Tänavused Rock in Haapsalu peaesinejad on Katie Melua ja Chris de Burgh

Tänavu 19. ja 20. juulil peetava Rock in Haapsalu festivali peaesinejad on Gruusia juurtega Katie Melua ja ballaadimeister Chris de Burgh.

Matie Melua tõusis maailma muusikaareenil jõudsalt esile oma teise albumiga „Piece by Piece“, mille suurhitiks kujunes „Nine Million Bicycles“, mis oma stiiliga oli toona üks teedrajavamaid jazzi, bluesi ja popstiili sulameid. Samalt albumilt pärineb ka Melua teine märgiline lugu „Just Like Heaven“.

Katie Melua on menukas artist müügitabelites – 2004. ja 2005. aastal juhtis ta Suurbritannia enim müüdud naisartistide edetabelit.

Melua on lisaks tugevale stuudioartistile ka võimas live-esineja, muutes ta üheks nõutumaks kontserdimagnetiks omal alal.

https://www.facebook.com/katiemeluamusic/
http://katiemelua.com/

Chris de Burgh

Chris de Burghi hittlugudeks on 1986. aastal ilmunud superballaad „The Lady in Red“ ja 1988. aasta „Missing You“. Juba 1970ndatel alustatud karjäär ei näita vaibumismärke – Chris de Burgh on endiselt balladide suurkuju muusikas, mille tõestuseks on edukad kontserttuurid ja kuldvaramu laulu „The Lady in Red“ 45 miljonit müüdud koopiat. Chris de Burghi viimane tuur Euroopas läks igal pool täissaalidele.

https://www.facebook.com/cdebofficial/
http://cdeb.com/

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.