Täna algas Augustibluusi festivali passide müük

Augustibluus toimub 2019. aasta suvel juba 26. korda. Festival saab alguse reedel, 2. augustil ning viimased kontserdid toimuvad Haapsalus pühapäeval, 4. augustil. Kokku toimub festivali kümnel laval üle kolmekümne kontserdi. Tänasest on müügil festivali passid, mis tagavad sissepääsu kõikidele festivali kontsertidele.

F: LAG

Tänu aasta-aastalt kaalukamaks muutuvale programmile, märkimisväärsele publikuhuvile ja positiivsetele arvustustele paljudes muusikaväljaannetes, on Augustibluus saavutanud kindla koha Euroopa tunnustatud bluusifestivalide nimistus. Järk-järgult on festival kujunenud kolmepäevaseks ning kontserdid toimuvad ka pühapäeval.

Möödunud suvel lisandus esinemispaikade hulka ka Haapsalu toomkirik, kus oli võimlik kuulata gospel-bluusi. Korraldajate sõnul tasub juba praegu broneerida ka öömaja, kuna festivali ajal on seda kohapeal leida keeruline. Tallinna suunal pannakse taas käima ööbussid, millega pärast viimase kontserdi lõppu võimalik koju sõita.

Seekordne esinejaterivi tehakse teatavaks 21. märtsil, mil avatakse ka värske kodulehekülg koos esinejate tutvustustega. Kindlasti ei puudu festivalilt bluusimaailma absoluutsesse tippu kuuluvad esinejad bluusi sünnimaalt USAst ja kodumaine bluusiparemik.

Tänasest algas Piletilevis soodsa hinnaga festivali passide jõulumüük.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.