Rannarootsi keskuses tuleb laupäeval suur jõululaat

Sel laupäeval, 15. detsembril toimub Rannarootsi keskuse siseruumes suur jõululaat. Müügil on tooted käsitööst talutoodeteni. Laat on planeeritud kell 10-16, mis on parim aeg laupäevaseks jõulueelseks ostlemiseks.

“Müüjate registreerimine oli üle ootuste kiire ja nii need müügikohad juba täitusidki,” ütles laada korraldaja Jaanika Eller. “Esimese korra kohta väga positiivne ja hea tulemus.”

Laadal leidub eri Eesti paikadest tulnud kauplejaid. Müüakse käsitööd, keraamikat, talutooteid, juustu, kalamarja, hoidiseid, leiba, ehteid, mütse, mett, astelpajutooteid, glögi, vanaema kootud kindaid ja sokke ning palju muud.

“Mõeldud on ka kõige pisemate laada külastajate peale, pakkudes neile puidust mänguasju ning ise tehtud ja disainitud riideid. Ootame mõnusat laupäevast ostlemispäeva toredate inimestega. Kohal on ka jõuluvana, kellega saab pilti teha ja esineb Viveli Maar trio,” ütles Eller.

Jõuluajal peetakse meeles ka abivajajaid – kogutakse Läänemaa loomade varjupaigale vajalikku, et ka nende jõulud oleksid toredamad. Rannarootsi laat annetab oma osa saadud tulust loomade varjupaigale.

Kõik on oodatud toredale perepäevale aega veetma ja jõulukinke soetama!

Täpsemat infot leiab Facebookist.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.