Pühade ajal sai politsei Läänemaal teate kolmest vägivallajuhtumist

23. detsembril sai politsei teate, et Taebla alevikus lõi 39-aastane naine oma 41-aastast abikaasat.

25. detsembril sai politsei teate, et Haapsalus Tallinna maanteel lõi 28-aastane mees oma 31-aastast abikaasat. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

26. detsembril sai politsei teate, et Haapsalus Jalaka tänaval asuvas korteris lõi 43-aastane mees oma 42-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kinni ja toimetas esialgu kainenema.

Järvamaa

22. detsembril sai politsei teate, et Paides Ristiku tänaval lõi 26-aastane mees oma 23-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

21. detsembril sai politsei teate, Pärnus Rohelisel tänaval tungis 37-aastane mees kallale oma 43-aastasele abikaasale.

22. detsembril sai politsei teate, et Kilksama külas lõi 28-aastane mees 25-aastast meest, kes sai viga.

23. detsembril sai politsei teate, et Pärnus Uus-Sauga tänaval asuvas korterelamus tungis 41-aastane mees kallale oma 43-aastasele endisele elukaaslasele, kes sai viga.

23. detsembril sai politsei teate, et Kergu külas tungisid 26-aastane ja kaks 23-aastast meest sisse korterisse ning tungisid seal kallale 39-aastasele mehele, misjärel võtsid temalt seadusliku aluseta vabaduse. Politsei pidas 26-aastase ja kaks 23-aastast meest kinni.

22. detsembril sai politsei teate, et Paikuse alevis Staadioni tänavalt varastati sõiduauto Toyota Land Cruiser. Sõiduk leiti samal päeval Paide maanteelt. Politsei toimetas menetlustoimingute läbiviimiseks jaoskonda alaealise noormehe. Täpsemate asjaolude selgitamiseks alustati kriminaalmenetlus.

26. detsembril sai politsei teate, et Pärnus Suur-Posti tänaval asuvast külaliskorterist on ära võetud televiisor koos digiboksiga. Esialgne tekitatud varaline kahju on 400 eurot.

22. detsembril sai politsei teate, et Pärnus Hommiku tänaval asuva tankla juures lõid kaks seni tuvastamata meest 32-aastast ja 33-aastast meest, kes said viga.

24. detsembril sai politsei teate, et Pärnus Mihkli tänaval lõi 33-aastane mees talle tuttavat 28-aastast naist ja oma tütrele appi tulnud 47-aastast naist, kes said viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

26. detsembril sai politsei teate, et Pärnus Rüütli tänaval lõid seni tuvastamata mees ja naine 20-aastast naist ning tema 23-aastast elukaaslast, kes said viga.

Raplamaa

22. detsembril sai politsei teate, et Valgu külas lõi 49-aastane mees oma 51-aastast elukaaslast.

24. detsembril sai politsei teate, et Pirgu külas tungis seni tuvastamata mees kallale 34-aastasele mehele.

26. detsembril sai politsei teate, et Kohila vallas tungiti akna lahtimurdmise teel sisse talumajja ja varastati sealt Samsungi televiisor, padrunivõtmed, kompressor koos tarvikutega ja muid esemeid. Tekitatud kahju on kokku üle 1000 euro.

26. detsembril sai politsei teate, et Kohila vallas tungiti ukseluku lõhkumise teel sisse elumajja ja garaaži. Lõhkumisega tekitati varalist kahju ligi 50 eurot.

Juhtumite osas on alustatud kriminaalmenetlus.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.