Lihulast pärit Reno Mark teenis Eesti Jalgpalli Liidu kolmeaastase stipendiumilepingu

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubis jalgpalluriteed alustanud ja viimased aastad Pärnu JK Vaprus rivistuses mänginud Reno Mark teenis Eesti Jalgpalli Liidu kolmeaastase stipendiumilepingu.

Reno Mark. F: Martin Vänt

Pärnu JK Vaprusest teenis teise jalgpallurina stipendiumi veel Rasmus Ilves. Eesti Jalgpalli Liit finantseerib uue projekti alusel igast meistrisarja ja esiliigaklubist kahte jalgpallurit. See on väga suur tunnustus ja kindlasti on 18-aastane, oma profijalgpalluritee alguses olev noormees seda väärt.

Reno Mark mängis 2018. aastal oma debüüthooajal Pärnu JK Vaprus rivistuses Eesti Premium Liigas kaasa 31 mängus. Selle ajaga lõi ta ka ühe värava. Lisaks murdis ta ennast U19 Eesti rahvuskoondisse, kuuludes EM-valikmängus Soome vastu algkoosseisu.

Pärnu JK Vapruse tegevjuht Karl Palatu iseloomustab Renot kui väga pühendunud jalgpallurit: “Reno on väga sihikindel ja pühendunud jalgpallur. Oma töökultuurilt on ta kõigile eeskujuks.”

Reno Mark alustas jalgpalluriteed Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubis kuueaastaselt, olles ise alles lasteaiapoiss. Koduklubis treenis ta 10 aastat. Eesti noorte meistrivõistlustel esindas ta oma esimest klubi neli hooaega, mängis kaasa 47 mängus ja lõi 19 väravat.

Jaanus Getreu

One Response to "Lihulast pärit Reno Mark teenis Eesti Jalgpalli Liidu kolmeaastase stipendiumilepingu"

  1. janek   14. jaan. 2019 at 13:12

    Ja nagu ikka coolbet sponsoreerib https://spordipanus.ee/coolbet/?

    Vasta

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.