Kunstirühmitus –> Noolegrupp avab laupäeval Haapsalu Linnagaleriis näituse

Varsti 15-aastaseks saav kangekaelne kunstirühmitus –> Noolegrupp (Triinu Jürves ja Villem Jahu) avab Haapsalu Linnagaleriis 12. jaanuaril uue näituse.

Nagu ikka, toimub seegi kord ujumine eri teemade ja tõlgenduste vahele jäävas sogases vees, kust hea õnne korral on võimalik välja õngitseda nii mõnigi huvitav olukord ja õige tunne.

Näituse keskne objekt on konstrueeritud traditsioonilise kalapüügimõrra eeskujul, sellega on võimalik püüda näiteks psühholoogilistes, ühiskondlikes või majanduslikes vetes. Ja vaadata, mis või kes võrku kinni jääb. Kui jääb.

Väljapanek on loodud spetsiaalselt Haapsalu Linnagalerii jaoks.

Publikul on galeriis võimalus näitusele loomingulist kaastööd teha. Soovi korral saab kokku leppida ka rühmituse tegevust ja näituse saamislugu tutvustavat kunstnikutuuri või haridusprogrammi.

–> Noolegrupp tänab abi eest: Kaarel Kütas, Siim Kuusemäe, Taave Tuutma, Marika Aedviir ja Haapsalu kunstikool, Grafodroom, Vaike talu Sigastes, Hannah Harkes, Agur Kruusing, Eesti Kultuurkapital.

Näitus on Haapsalu Linnagaleriis avatud 10. jaanuarist 3. veebruarini, K-P kell 12-18. Ametlik avamine on laupäeval, 12. jaanuaril kell 16.

NB! Tallinnast väljub näituse avamisele viiv buss, sinna koha kindlustamiseks tuleb kirja teel märku anda (edasi-tagasi pilet 3€, väljumine kell 14.30 Estonia teatri kõrvalt G. Otsa tänavalt, tagasi Tallinnas kella 21ks).

Kontakt:
Triinu Jürves, 5102572, trjyrves@gmail.com
Villem Jahu, 55580559, villemj@gmail.com

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.