Haapsalu kesklinnas löödi pühapäeval kahte meest

27. jaanuaril teatati politseile, et Haapsalus Tallinna maantee toitlustusasutuse ees löödi 34- ja 29-aastast meest ja põhjustati sellega füüsilist valu ning kehavigastusi. Juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Pärnumaa

26. jaanuaril sai politsei teate, et Pärnus Hommiku tänava meelelahutusasutuses lõi 43-aastane mees 36-aastast meest ning põhjustas sellega viimasele füüsilist valu ning kehavigastuse. Juhtunu asjaolud on kontrollimisel.

26. jaanuaril teatati politseile, et Tori vallas Nurme külas siseneti aknaklaasi lõhkumise teel elumajja ning varastati ehteid ja koolikott. Varguse ja lõhkumisega tekitatud kahju kokku on umbes 930 eurot.

Ööl vastu 25. jaanuari pidas politseipatrull Pärnus kinni sõiduauto Peugeot, milles viibisid 47- ja 49-aastane mees. Sõiduki kontrollimisel avastasid politseinikud sellest umbes 475 liitrit diiselkütust ning kütusepumba. Mehed toimetati asjaolude selgitamiseks politseijaoskonda. Politsei tuvastas, et mehed varastasid kütust Pärnu sadama territooriumil seisnud veokist ning peeti kahtlustatavana kinni.

Raplamaa

27. jaanuaril teatati politseile, et Kehtnas läksid ühes korteris ühise alkoholitarvitamise käigus tülli kaks naist ja kolm meest ning tüli päädis kaklusega, mille käigus põhjustati üksteisele füüsilist valu.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.