Rock in Haapsalu avalikustas veel ühe artisti – piiskopilinnuses esineb James Morrison

Viimase kümnendi üks põnevamaid hitimeistreid James Morrison esineb 20. juulil Rock in Haapsalul. Souliliku häälega rokkstaar esitleb 8. märtsil pärast nelja-aastast vaikust uut albumit ning on väga oodatud taas suurtel lavadel üle maailma, vahendab Rock in Haapsalu veebileht.

2006. aastal looga “You Give Me Something” komeedina muusikataevasse tõusnud James Morrison esineb Eestis esimest korda. Menukad esimeste albumite lood nagu “Please Don’t Stop The Rain” ja “I Won’t Let You Go” tagasid lauljale suure müügiedu, raadiokuulatavuse ja rohkelt kontserte ja festivaliesinemisi üle maailma. Suurhitiks kujunes ka duett Nelly Furtadoga “Broken Strings”.

“Pole saladus, et teda on Eestisse meelitatud juba ligi kümme aastat,” kommenteeris Rock in Haapsalu produtsent Urmas Sukles. “Mul on väga hea meel, et ta on meie teise festivalipäeva peaesineja, andes väärilist lisa Katie Melua ja Chis de Burghi kontsertidele,” lisas Urmas Sukles. “Festivali selleaastase romantikateemaga ühtib ka James Morrisoni muusika väga hästi,” ütles Rock in Haapsalu produtsent.

Tänapäeva pop- ja rokkmuusikas üks äratuntavamaid hääli tõusis suurde huviorbiiti kiirelt: juba oma esimese plaadiga sai Morrison Brit Awardi ning tõusis 2006. aasta enimmüüdud meesartistiks Ühendkuningriigis.

34-aastase James Morrisoni viies stuudioalbum “You’re Stronger Than You Know” näeb ilmavalgust 8. märtsil. Uudis Morrisoni naasmisest suurtele kontsert- ja festivalilavadele võeti vastu väga positiivselt – ainuüksi Lõuna-Aafrika Vabariigi suurimas linnas Johannesburgis on välja müüdud kolm artisti showd.

19. ja 20. juulil Haapsalu lossihoovis kolmandat korda toimuv Rock in Haapsalu toob Eestisse lisaks jazzpopi maailmastaari Katie Melua ja romantikakuninga Chris de Burghi. Esinejate nimekiri täieneb varsti veelgi.

 

 

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.