Läänemaal oli nädalavahetusel kaks löömingut

2. veebruaril teatati politseile, et Haapsalus Tallinna maantee meelelahutusasutuses lõi 24-aastane naine 39-aastast naist ja põhjustas sellega füüsilist valu ja kergemaid kehavigastusi.

3. veebruaril teatati politseile, et Lääne-Nigula vallas lõi 36-aastane mees ühise alkoholitarvitamise käigus 26-aastast meest ja põhjustas sellega viimasele füüsilist valu.

Pärnumaa

1. veebruaril teatati politseile, et Pärnus ründas 45-aastane mees oma ema ning põhjustas sellega talle füüsilist valu. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

1. veebruaril sai politsei teate, et Pärnus ründas 30-aastane mees oma abikaasat ja põhjustas sellega viimasele füüsilist valu ja tervisekahjustusi.

1. veebruaril anti politseile teada, et Tori vallas tekkis tüli 59-aastase mehe ja tema 47-aastase elukaaslase vahel. Tüli kasvas üle rüseluseks, mille käigus said mõlemad tervisekahjustusi.

1. veebruaril avastati, et Pärnus Jõõpre külas on sisse murtud garaažiboksi ja varastatud tööriistu, aiatehnikat ja autokõlar. Kahju on kokku umbes 820 eurot.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.