Läänemaa JK poisid tulid Saue turniiril teiseks

3. veebruaril Saue gümnaasiumi saalis peetud siseturniiril said Läänemaa Jalgpalliklubi 2008. aastal sündinud poisid teise koha.
Foto: erakogu

Alagrupimängud viisid läänlased kokku Leisi JK, Saue JK ja Kuusalu JK Kaleviga. Esimene mäng Leisiga võideti 3:0. Teises mängus kohalike võistkonnaga õnnestus napilt 1:0 peale jääda. Alagrupi viimane kohtumine Kuusaluga lõppes 1:1 viigiga. Nii oli kolme mänguga tabelisse teenitud 7 punkti, mis omakorda tähendas alagrupi esimest kohta.

Poolfinaali vastaseks saadi oma algrupi kuue punktiga võitnud Tallinna JK Kalev, keda õnnestus tulemusega 3:0 võita.

Finaal Saue poistega kujunes väga pingeliseks. Korraldajaklubi tiim läks algul 1:0 juhtima. Siis õnnestus 2:1 ette minna, kuid viimastel minutitel lõi vastane viigivärava ja normaalaeg lõppes 2:2. Ehk oma osa oli kindlasti ka väsimusel, sest oldi väljas vaid ühe vahetusmängijaga. Mängule järgnenud penaltides jäi peale Saue JK, Läänemaa poistele uhke hõbe. Viimane teist aastat järjest, sest ka eelmise aasta samal turniiril tuldi teiseks.

Võistkonna väravavaht Kristofer Laansalu kuulutati turniiri parimaks puurilukuks.

Läänemaa eest lõid väravaid Hardi Vinkelberg (4), Jan Rääli (3), Gregor Suslov (2).

Võistkonda esindasid Jan Rääli, Ron Rääli, Hardi Vinkelberg, Gregor Suslov. Kristofer Laanberg ja Sander Rüütle.

Poisid väärivad kiitust ka seetõttu, et esimest korda osaleti turniiril ilma treenerita. Lapsi esindasid lapsevanemad, kes said suurepäraselt hakkama. Erilised tänud lapsi transpordi ja juhendamisega toetanud perekond Räälile.

Samuti täname turniiri meeldiva korralduse eest Saue Jalgpalliklubi.

Triin Vellemäe
Läänemaa JK

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.