Läänlased mängisid hästi mitmel tenniseturniiril

Tartus Noorteliiga I tenniseturniiril jõudis Markus Rabi finaali. Esmalt võitis ta Oliver Matto 4-0, 4-0, seejärel Karola Pungeri 5-3, 4-2. Finaalis tuli kaotus vastu võtta Samuel Olmarult 2-4, 2-4. Tubli 2. koht!

Tallinnas Eesti noorte GP turniiril mängis hästi Simona Ladva. Simonale oli see esimeseks turniiriks T12 vanuseklassis ja kohe tuli ka esimene võit, seekord T12 II grupis Maarit Tammiksaare vastu 6-2, 6-0. Järgmisena tuli mängida esimesena asetatud ja hilisema turniirivõitja Lisbet Levandiga. Simona näitas head mängu, omades ka ühte matšpalli, kuid seekord oli vastasel rohkem õnne ja ta võitis tulemusega 3-6, 6-4, 7-5.

Riias peetud ITF seenioride turniiril Munchausen Cup mängisid Kalju Aigro ja Vello Kuhi. Osalejaid oli seekord eri vanuseklassides arvukalt ja tasavägiseid mänge palju. Kalju pidi seekord piirduma veerandfinaaliga, kaotus tuli hilisemalt finalistilt lätlaselt Edgars Konstantinovicsilt, kes võitis 7-5, 7-5.

Vello Kuhi jõudis aga finaali, alistades esmalt 3. asetuse saanud lätlase Ivars Godmanise hea mänguga 6-3, 6-2, seejärel soomlase Joacim Kari Jyrki Petreliuse 6-1, 6-2 ja poolfinaalis jaapanlase Yuichiro Asai 6-3, 6-0. Finaal oli tasavägisem kui seis näitab, seekord siiski kaotus soomlaselt Martti Linnavirtalt 4-6, 0-6.

Tallinnas Mixtuur 2019 esimesel etapil mängisid Hele Leek-Ambur, Andres Nõmtak, Marelle Saar, Taavi Saar, Ken Rakki. Suurepäraselt esinesid Hele/Andres, kes võitsid Hõbeliigas esikoha.

Arne Buht tegi oma karjääri parima turniiri Tallinki tennisekeskuses Eesti IV liiga üksikmängus. 64 mängijaga tabelis oli Arne esimene ring vaba ja seejärel Kaido Kask alistus 1-8, Timo Teeäär 4-8 ja Arno Ilves veerandfinaalis peale tasavägist mängu 7-8 (3). Poolfinaalis seekord kaotus Kaidur Karbalt 4-6, 4-6. Kuna Arne mängib liigatennist kaasa esimest aastat, on 3. koht väga hea saavutus.

Tallinnas Eesti noorte GP turniiril T18 II grupis jõudis Maily Märss poolfinaali, alistades oma esimesed vastased Anna-Maria Semjonova ja Polina Gamtaki võrdse tulemusega 6-0, 6-0. Poolfinaaliks Maily aga haigestus ja enesetunne ei võimaldanud seekord turniiri jätkata.

Vello Kuhi

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.