Keeruliste teeolude tõttu on täna õhtul olnud kolm liiklusõnnetust

Täna kella 17.40 paiku sai häirekeskus teate, et Lääne-Virumaal Aaspere külas Tallinn-Narva maantee 83. kilomeetril takistab liiklust liinibuss, mis on tõenäoliselt tehnilise rikke tõttu seisma jäänud. Liinibussis reisijaid ei olnud, ent sõiduk takistas veidi liiklust. Politsei suunas sõidukid vastassuuna kaudu ümber ning lähiajal saabub puksiir, kes toimetab liinibussi maanteelt ära.

Kella 18.50 paiku laekus järgmine teade, et Haljala vallas Sauste külas, Tallinn-Narva tee 85. kilomeetril juhtus liiklusõnnetus, kus veoauto DAF sõitis tagant sisse sõiduautole Citroen. Kiirabi viis haiglasse tervisekontrolli Citroenis olnud 31-aastase ja 33-aastase naise. Politsei selgitas, et mõlema sõiduki juhid olid kained ja juhtimisõigusega.

Kella 19.10 ajal laekus järgmine teade, et Haljala vallas, samuti Aaspere külas, kaotas Toyota juht libedal teel masina üle kontrolli ning sõitis vastu piirdeposte. Juht viga õnneks ei saanud ning jätkas teekonda.

Sündmuskohal töötavad politseinikud toonitavad, et lumetuisk piirab nähtavust, sõidutee on kohati libe ning liiklus tihe. Turvaliseks liiklemiseks ja avariide vältimiseks tuleb sõidukijuhtidel kohandada oma sõidumaneer muutlikele ilma- ja teeoludele vastavaks. Praegustes oludes tähendab see sõidukiiruse alandamist, piisava pikivahe hoidmist ning äkiliste manöövrite vältimist.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.