Miniliiga võrkpalli parimad on Noarootsi poisid ja Oru tüdrukud

Veebruari lõpus toimusid Panga spordihoones võrkpallivõistlused Läänemaa koolide 4.-6. klasside poistele ja tüdrukutele.

Minilligas on korraga väljakul neli mängijat ja väljak on vähendatud mõõtmetega. Mängiti kahel väljakul.

Poiste võistkondi oli neli: Oru kool, Noarootsi põhikool, Haapsalu põhikool ja Ridala põhikool. Tüdrukute võistkondasid oli kolm: Oru kool, Noarootsi põhikool ja Ridala põhikool.

1. koht, Oru kooli tütarlapsed ja õpetaja Renno Silde. F: Pille Raudsepp

Tüdrukutest olid kõige kindlakäelisemad Oru kooli tüdrukud, kes said võidu mõlema võistkonna üle ja saavutasid I1. koha. Noarootsi ja Ridala tüdrukute mäng oli väga tasavägine. Kolmandas geimis olid Noarootsi tüdrukud servides kindlamad ja võitsid mängu, tulles 2. kohale. Ridalale jäi tubli 3. koht. Kõik tüdrukud näitasid head mänguoskust ja tahtmist vastast võita.

Oru kooli tüdrukute võistkonnas mängisid: Reti Randoja, Karen Loorens, Carola Liik, Emily-Saskia Pets, Kirke Kuusk, Agata Brete Jõpiselg ja Kirke Villakov. Õp. Renno Silde.

Poiste 1. koht Noarootsi kooli võistkond ja õpetaja Silver Schönberg. F: Pille Raudsepp

Poistest olid kõige tugevama närviga Noarootsi poisid, kes tasavägistest kohtumistest Oru ja Haapsalu põhikooliga kulla võitsid (õp. Silver Schönberg). Oru ja Haapsalu lõpetasid mõlemad 4 võidupunktiga. Kõikides mängudes kogutud punktide põhjal said hõbemedalid kaela Haapsalu põhikooli poisid (õp. Erkki Lass) ja Oru pidi leppima pronksmedalitega (õp.  Renno Silde). Kõik kolm võistkonda näitasid väga head mänguoskust.

Noarootsi poiste võistkonnas mängisid: Thor Härm, Sandre Kaur, Kerdo Kärp, Robin Merisalu ja Marko Riisenberg. Õp. Silver Schönberg.

Aitäh mängu kohtunikele Meelis Nukkile ja Targo Kokvelile ning sekretäridele Anna-Kristiina Kokvelile ja Kätriin Vichterpalile.

Pille Raudsepp

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.