SK Haapsalu poisid võitsid Eesti korvpalli Mini meistrivõistlustel 8. koha

Eelmisel nädalavahetusel mängisid 2007. aastal sündinud ja nooremad SK Haapsalu korvpallipoisid kolm mängu Tartus, kus toimus Mini klassis B-grupi Eesti meistrivõistluste viimane etapp.

Esimeses mängus oli vastaseks EMÜ KK Känguru/Nõo, kes oli kindlalt tugevam ja Haapsalul tuli vastu võtta suur kaotus 31:71. Nõo tuli hiljem ka B-grupi Eesti meistriks.

F: Erkki Lass

Teises kohtumises olime vastaseks Tartu Korvpallikool/Jaaguarile. Selles mängus alustasid meie poisid väga hästi ja õnnestus minna 10 punktiga juhtima. Teisel poolajal vastase tugeva kaitsemängu tulemusel seis võrdsustus. Haapsalu poisid olid mängu lõpus pisut kindlamad ja saadi napp ühepunktiline 49:48 võit. See oli hooaja magusaim võit, sest suudeti alistada tabelis eespool paiknevat vastast.

Kolmas mäng oli Tartu Palliklubiga, kes turniiritabelis tagapool. See teadmine ei mõjunud hästi ning algustati lohakavõitu rabeda punkt-punkti mänguga. Poolaja lõpuks saadi kohmetusest üle ja Haapsalu läks oma teed. Võideti kindlalt 73:33.

Kokkuvõttes mängis SK Haapsalu Eesti Korvpalli Mini meistrivõistlustel 17 mängu ja saadi 11 võitu. Võrdsete võitude arvuga lõpetas võistluse neli võistkonda 5.–8. kohal, kuid halvem punktide vahe kukutas Haapsalu 8. kohale. Kokku osales 18 võistkonda.

Poisid olid igati tublid ja hooajaga võib rahule jääda. Treener Erkki Lassi juhendamisel mängisid SK Haapsalu võistkonnas Tom-Simion Treiman, Silver Kallas, Hendrik Hans Holm, Evert Tetto, Tõnis Tammus, Ken Martti Sakson, Sten Eric Sakson, Hugo Richard Ojamäe, Otto Pähn, Egert Trave, Gregor Trave, Taaniel Kahar, Oliver Kruusamäe, Kregor Kuuskla ja Rasmus Remlik.

Oma panuse poiste õnnestunud hooajale andis ka vanemate innukas toetamine.

SK Haapsalu tänab Andrus Ojamäed, kes poiste tegemistele usinasti kaasa elas ja aitas trantspordiga.

Erkki Lass

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.