Kõigi Eesti kutsub kõiki Eesti südameid Kõigi Eesti Laulule juba sel pühapäeval

Kutsume kõiki Eesti südameid 14. aprillil kell 15 Tallinna lauluväljakule Kõigi Eesti Laulule. Tasuta kontserdi esinejate hulka on lisandunud Tam i Tut, Yasmyn ja Laura Põldvere. Veel astuvad üles Ewert and The Two Dragons, Ivo ja Robert Linna, Revals, Lenna, Svjata Vatra, NOËP, Mari Kalkun, PX Band, Tanel Padar, Synne Valtri Band, Stefan ja Idealnõje Ljudi.

“Eesti on minu enda pisike hõim, kuhu tahan alati tagasi tulla,” ütles Kõigi Eesti Laulul üles astuv Laura. “Kus iganes ma reisin, igatsen alati oma inimesi ja tahan nendega jagada oma mõtteid, õnnestumisi ja unistusi,” rääkis ta. “Me oleme rahvas suure jõu ja vastupidamisega. Aga me oleme kõige võimsamad koos olles. Muusikal on kirjeldamatu jõud ja see annab edasi neid tundeid, mida kinnisel eestlasel on raske välja öelda. Kõlagu pühapäeval ilus muusika, mis toob meid teineteisele lähemale ja annab mõista, et me kõik oleme erinevad, erilised ja samas ühtmoodi,” lisas lauljatar.

Ansambli Idealnõje Ljudi liikmed rääkisid, et peavad väga oluliseks inimeste vastastikust mõistmist ja armastust. “Meie jaoks on lähedane Kõigi Eesti laulu ürituse mõte inimeste ühinemisest ja lähenemisest,” sõnasid bändiliikmed.

Kõigi Eesti seisab vabaduste eest. Mõttevabaduse, sõnavabaduse, arvamusvabaduse, ajakirjandusvabaduse, eneseteostusvabaduse, kunstilise vabaduse eest, arstide ning õpetajate vabaduse eest oma tööd teha. Vabaduse eest ise oma keha ja vaimu üle otsustada. Vabaduse eest ennast Eestis kodus tunda. Vabaduse eest oma õiguste eest seista. Vabaduse eest olla iseseisev ja erinev.

Pühapäeval on oodata päikesepaistelist ilma ja sooja ennustatakse 6-8 kraadi. Üritusel saab osta ka sööke ja jooke. Kõigi Eesti Laul on alkoholivaba.

Kutsume kõiki üles võtma kontserdile kaasa riigilippe. See on kõigi inimeste pidu, kes sini-must-valget südames kannavad. Küll aga palume turvakaalutlustel maha jätta puidust ja metallist lipuvardad.

Ürituse korraldamist on vedanud 50-päine seltskond vabatahtlikke. Kontserdipäeval aitab Kõigi Eesti Laulul teoks saada lisaks veel 50 vabatahtlikku abilist üle Eesti.

Meie ei karda. Seisame koos vabaduste eest! Kohtumiseni lauluväljakul.

Kõigi Eesti liikumist ja kontserdi korraldamist saab toetada ülekandega MTÜ Kõigi Eesti kontole EE227700771003710309 või helistades toetusnumbritel:

9007907 5€

9007908 10€

9007909 25€

Täpsema info kontserdi kohta leiab liikumise kodulehelt www.koigieesti.ee

Kõigi Eesti Laulu korraldajad

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.