Haapsalu põhikooli lauatennisistid võitsid kõrgeid kohti koolispordiliidu võistlustel

Neljapäeval Tallinnas toimunud Eesti Koolispordi Liidu “Koolipinks kõigile” lauatennise finaalvõistlustel oli Läänemaad esindamas Haapsalu põhikool viie võistkonnaga.

Ka Oru koolil oli võimalus osaleda, kuid loobuti. 1.-5. klassi tütarlaste alagrupis võitsid meie tütarlapsed Kairit Talving ja Sandra Prikk võrdse tulemusega 3-1 Rocca al Mare ja Vasta põhikooli. Poolfinaalis võideti 3-2 Aseri kooli, kuid kahjuks sama tulemusega 2-3 kaotati finaalis Maardu põhikoolile. Taas näitas head lauatennist Kairit.

Sama klassi meie teine võistkond Annabel Lamp ja Annabel-Viktoria Siil olid kuuendad.

Ka 6.-9. klassi neiud olid väljas kahe võistkonnaga ja selgitasid omavahel 5.-6. koha saatuse. Esimene võistkond Katrina Talving – Liisa Lehtla võitis 3-0 teise võistkonna Karina Mazanova – Krettel Maide.

6.-9. klassi poisid Markus Põru – Pärtel Ruut alistasid Vasta põhikooli 3-2 ja poolfinaalis Kernu põhikooli 3-0. Finaalis võttis kindla 3-0 võidu Kadrina keskkooli meeskond.

Seega Haapsalu põhikoolile kaks 2. kohta.

Suur tänu kooli direktor Anne Mahonile, kes kindlustas mängijaile ühtsed võistlussärgid ning ka transpordi Tallinna sõiduks.

Heikki Sool

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.