Lääne-Nigula vallas lõi mees endist elukaaslast

18. aprillil sai politsei teate, et Lääne-Nigula vallas lõi 58-aastane mees oma 40-aastast endist elukaaslast, põhjustades naisele kehavigastusi.

Järvamaa

20. aprillil sai politsei teate, et Paides sisenesid 46-aastased mees ja naine omavoliliselt akna lõhkumise teel korterisse. Politsei pidas nad kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

  1. aprillil sai politsei teate, et Pärnus Hiie tänaval lõid 39- ja 36- aastased mehed 46-aastast meest, põhjustades viimasele tervisekahjustusi.
  2. aprillil sai politsei teate, et Pärnus Suur-Jõe tänaval lõi 37-aastane mees 58-aastast lähedast, põhjustades mehele tervisekahjustusi.

Vargus

  1. aprillil sai politsei teate, et Võiste alevikus varastati rattahoidikust lukustatud jalgratas. Vargusega tekitati varalist kahju 550 eurot.
  2. aprillil sai politsei teate, et Pärnus Pikal tänaval asuvas kaupluses võttis 54-aastane mees ligi seitsme euro väärtuses erinevat kaupa ja möödus kassast kauba eest tasumata. Mees peeti kaupluse töötajate poolt kinni ja anti üle politseile.
  3. aprillil sai politsei teate, et Lääneranna vallas asuvast talust varastati murutrimmer ja lehepuhur. Vargusega tekitati varalist kahju 250 eurot.

Raplamaa

  1. aprillil sai politsei teate, et Kehtna vallas kägistas 43-aastane mees kassipoega, kes selle tagajärjel suri. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.