Haapsalus tuleb Kodanike Euroopa ja Kesk-Läänemere programmi infohommik

Kas Sul on mõni idee või mure, millele oleks kas rahvusvahelise või piiriülese koostöö abil võimalik leida lahendus? 20. mail on rahvusvahelise ja piiriülese koostöö huvilistel võimalus kohtuda Haapsalus Kodanike Euroopa ja Kesk-Läänemere programmide koordinaatoritega. Seminaril saab kuulda mõlemast programmist ja järgmistest taotlusvoorudest. Kogemustest räägivad ja soovitusi jagavad programmidest toetust saanud projektide elluviijad. Tule kohale, kuula ja küsi juurde!

Toimumiskoht: Tallinna Ülikooli Haapsalu kolledž

Toimumisaeg: 10:00 kuni 12:00

Infohommiku ajakava

09:45 Saabumine ja tervitussuupisted

10:00 Seminari tutvustus

10:15 Programmide tutvustused

11:00 Projektide kogemused

11:40 Seminari kokkuvõte ja küsimused

12:00 Seminari lõpp

Registreeri hiljemalt 17. mail SIIN.

Euroopa Regionaalarengu Fondi poolt rahastatav Kesk-Läänemere programm 2014-2020 toetab piiriüleseid koostööprojekte, mis hõlmavad endas Soome, Rootsi, Läti ja Eesti partnereid, kelle eesmärgiks on koostöös heade naabritega midagi piirkonna heaks ära teha. Loe lähemalt programmi ja peatselt avaneva taotlusvooru kohta siit.

Kodanike Euroopa rahastusprogramm on mõeldud Euroopa Liidu kodanike kaasamiseks ning ühiste arusaamade kujundamiseks Euroopa Liidu ajaloost, väärtustest ja kultuurilisest rikkusest. Kodanike Euroopa kontaktpunkt asub SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitali juures, mis toetab vabaühenduste arengut eesmärgiga tõsta Eesti ühenduste suutlikkust ja soodustada kodanikuaktiivsust. Loe lähemalt programmi ja peatselt avatava taotlusvooru kohta siit.

Lisainfo:

Kodanike Euroopa, Evelyn Valtin, evelyn@kysk.ee, 5133 656

Kesk-Läänemere programm 2014-2020, Ingel Türk, ingel.tyrk@rtk.ee, 5694 4985

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.