Lauatennisist Sandra Prikk on esimene läänlane, kes võitnud Eesti laste karikavõistlustel auhinna

Laupäeval Aseris lõppenud Eesti Lauatenniseliidu laste karikasarja finaalvõistlustel sai Läänemaa spordikooli õpilane Sandra Prikk T-11 grupis teises mängus ootamatu 0:3 kaotuse Maardu tüdrukult Uljana Kornilievalt ja see tähendas seda, et karikavõitjaks kuue etapi (arvesse läks neli paremat tulemust) kokkuvõttes tal enam tulla ei õnnestu.

Miinusringis alistas ta kolm vastast ning kolmanda koha mängus sama Maardu tüdruku 3:1. Kokkuvõttes tuli võitjaks Valerie Lonski (Aseri SK), Sandrale 2. koht ja kolmas oli Amanda Hallik (Maardu LTK).

Sandra on nüüd läbi aegade esimene Läänemaa tütarlaps, kes võitnud Eesti laste karikavõistlustel auhinna.

T 11 vanuseklassi parimad: võita Valerie Lonski (Aseri SK), 2. koht Sandra Prikk ja 3. koht Amanda Hallik (Maardu LTK). F: Heikki Sool

Samas vanusegrupis oli kokkuvõttes Annabel-Viktoria Siil 29.

T-13 klassis sai Aseris Kairit Talving hooaja parima tulemuse 7. koha, mis andis kokkuvõttes 11. koha (kokku osalejaid 35). Annabel Lamp oli kokkuvõtes 13.

Kõige vanemas, T-15 klassis oli Ines Ira 12. (osales 31) ning kõige nooremas, T-9 klassis Marta Sool 14. (21 osalejat).

Poistest P-15 oli kokkuvõttes viies Markus Põru (osales 39), P-11 Mike Kolesov kuues (osales 58), Ats Ira P-9 17. (osales 27).

Meie neljal edukamal (Sandra Prikk, Kairit Talving, Mike Kolesov, Markus Põru) seisab nüüd ees rahvusvaheline turniir Prahas, mis on neile esimeseks rahvusvaheliseks võistluseks välismaal.

Heikki Sool

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.