Pühapäeval saab Haapsalus näha kohaliku tantsutrupi eksootilist tantsushow’d

19. mail algusega kell 14 on Haapsalu kultuurikeskuses võimalus nautida Haapsalu idamaise tantsutrupi Iiriseõied hooaja lõpukontserti.

Lisaks idamaisele tantstrupile Iiriseõied esinevad veel rütmikollektiiv Haapsalu Rütmid, Hiiumaa tantsutrupp Sukar, Rositas del Oriente tantsijad ning solistid Iris Frolov ja Kairi Reinvee.

Laval saab näha särtsakat kõhutantsu-show’d, flamenkofusiooni, afro-kuuba tantsu, mustlastantse, Maroko ja Egiptuse rahvatantse ning lisaks loob rütmikollektiiv Haapsalu Rütmid meeleolu idamaise trummimuusikaga.

Idamaine tantsutrupp Iiriseõied on Haapsalus tegutsev rühm, mis käib eri üritustel, kontserditel ja festivalidel aktiivselt esinemas. Iiriseõite truppi on koondunud säravad Läänemaa naised, kes armastavad tantsida hingele ja kehale, ning kellel on kombeks oma esinemistega ka publikut rõõmustada.

Pühapäevane kontsert tähistab Iiriseõite 13. tantsuhooaja lõppu. 13. hooaja jooksul on trupil olnud mitmeid juhendajaid ja õpetajaid. Iiriseõite praegune juhendaja Kairi Reinvee on rahvusvaheliselt aktiivne tantsuartist, koreograaf ja tantsuõpetaja.

Eksootilisi esinemisi näeb juba sel pühapäeval Haapsalu Kultuurikeskuses. Tule ja vaata, mille toredaga Läänemaa naised tegelevad!

Piletid kohapeal enne kontserti õpilastele, tudengitele ja pensionäridele soodushinnaga 6 €; teistele 8 €. Alla 7-aastastele lastele on sissepääs tasuta.

Üritust korraldavad tantsutrupp Iiriseõied ja nende juhendaja Kairi Reinvee.

Ege Tatarmäe
tantsutrupi Iiriseõied liige

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.