Kratila huvikooli jalgpallipäeval osalesid 11 Läänemaa lasteaia lapsed

Kratila huvikool korraldas järjekorras teise Läänemaa lasteaedade vahelise jalgpallipäeva, mis oli seekord erakordselt populaarne.

Sel aastal osales 11 lasteaeda üle maakonna. Haapsalu lasteaedadest olid väljas Päikesejänku, Vikerkaare, Tõrukese, Tareke, Pääsupesa ning naabritest osalesid Taebla, Linnamäe, Noarootsi, Palivere, Risti ja Kullamaa lasteaiad.

F: Kratila huvikool

Kõigis nimetatud lasteaedades viiakse õppeaasta jooksul regulaarselt läbi jalgpallitreeninguid, mis on saanud maakonna lasteaedade kõige populaarsemaks spordialaks.

Selline maakondlik jalgpallipäev toimus teist korda, kuid treeningutega lasteades alustati juba 2014 aastal.

Sarnaselt eelmise aastaga ei mängitud kohti välja, vaid loeti kokku väravad. Enim väravaid lõi Palivere lasteaed. Nende kätte liigub Kratila Vutiralli rändkarikas, mille andis üle Päikesejänku lasteaed.

Äärmiselt heameel oli selle üle, et võistkondi juhendasid lapsevanemad ning kaasa oli tulnud elama palju pealtvaatajaid, kes elasid meeleolukalt lastele kaasa.

Üritus õnnestus fantastiliselt, oli päiksepaisteline ilm ning kõik said rõõmsalt mängida. Suur tänu Linnamäe Lihatööstusele, kes jagas lastele eri lihasnäkke, et ikka energiat jaguks. Magusa poole pealt toetas Haapsalu Tarbijate Ühistu, kes pakkus igale lapsele vett, limonaadi ning jäätist.

On vahva näha, et jalgpall seob kogu maakonna lapsed! Jalgpall on rõõm.

Mikk Pärt

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.