Joogafestivali avab Indiast pärit naerujooga õpetaja Ananda Das

Haapsalus 27.-28. juulil peetaval Joogafestivalil astuvad lisaks peaesinejale Justin Michael Williamsile üles Ananda Das, Hedvig Hanson, Aigi Vahing, Peep Vain ja paljud teised.

Merit Raju ja Ananda Das.

Korraldaja Merit Raju tunneb isiklikult Ananda Dasi, kes on pärit Indiast. „Tema sügavus ja inimlik soojus, aga ka nakatav naer on lihtsalt midagi, mida tahaks üha uuesti kogeda,“ ütles Raju.

Hedvig Hansoniga tehti suvel ühine naisteretriit ja Raju sai seal kogeda Hansoni häälerännakut, mis on omaette joogastiili moodi. „Taluõuel pirnipuude vahel murul seda kogedes tundsin juba elevust, kuidas oleks seda teha sadade inimestega Haapsalu linnusehoovis,“ rääkis ta.

Festivali programm sünnib Raju sõnul lihtsalt inspiratsioonist. „Näen seda nagu filmi silme ees ja panen kirja, lepin kokku ja teeme selle toimumiseks siis tiimiga aastajagu ettevalmistusi,“ sõnas ta.

Ameerikast pärit Williamsit jälgib Raju Instagramis, on tema meililistis ja tema tegemistega kursis ning tunneb, et Williamsi sära ja sarm on see, mis võiks ka Haapsalu festivali valgustada. Williams ütles eestlastele saadetud videotervituses, et on andnud joogatunde 40 riigis, aga mitte kunagi Eestis ja ootab väga festivali. „Jooga aitab mul ennast avastada,“ tõi Williams välja suurima põhjuse, miks ta joogaga tegeleb.

Joogafestivalil esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt. Saab proovida erinevaid joogastiile, kuulata loenguid ja osaleda töötubades.

Joogafestivali piletid on müügil siin: https://joogafestival.ee/piletid

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.