Haapsalu kaupluse töötajad pidasid kinni mehe, kes üritas varastada alkoholi

5. juulil sai politsei teate, et varem sarnaste kuritegude eest kriminaalkorras karistatud 40-aastane mees üritas Haapsalus Jaama tänaval asuvast kauplusest varastada alkoholi. Kaupluse töötajad pidasid mehe kinni ja andsid ta üle politseile.

Järvamaa

6. juulil sai politsei teate, et Paides ründas 65-aastane mees oma 52-aastast abikaasat. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

7. juulil sai politsei teate, et Tori vallas lõi 58-aastane mees noaga 39-aastast meest, kes sai viga. Politsei pidas 58-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

6. juulil sai politsei teate, et Pärnus Pikal tänaval lõi 40-aastane mees oma 38-aastast elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

5. juulil sai politsei teate, et Pärnus Papiniidu tänaval lõi 32-aastane mees 41-aastast meest, kes sai viga.

6. juulil sai politsei teate, et varem sarnaste kuritegude eest kriminaalkorras karistatud 37-aastane mees varastas Pärnus Pikal tänaval asuvast kauplusest alkoholi. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Saaremaa

6. juulil sai politsei teate, et Kuressaares tungis 63-aastane mees kallale oma 62-aastasele elukaaslasele, kes sai viga.

6. juulil sai politsei teate, et Orissaare alevikus Kuivastu maanteel varastati parkimisplatsil seisnud kaubikust Volvo GPS seade. Vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.