Joogafestivalil õpetatakse vaid naistele mõeldud üsajoogat 

Katri Ristal õpetab Haapsalus 27.-28. juulil peetaval Joogafestivalil vaid naistele mõeldud üsajoogat.

Üsajooga (womb yoga) kujutab endast terapeutilist lähenemist nii joogale kui ka naise kehale. Selle on viimase 15 aasta jooksul välja töötanud Uma Dinsmore-Tuli. Üsajooga aitab naisel jõuda koju iseenda juurde, oma sügavama tarkuse ja väe juurde ning toetab naise tervist ja tema elu kõiki aspekte sõltumata sellest, kas ta on ema, neiu, viljakas eas naine või kannab targa naise krooni, kas tal on emakas või mitte.

Üsajooga on lihtne ja rõõmuküllane tee naiseliku tarkuse avastamiseks. Selle tehnikad on lihtsad ja arvestavad iga naise eripära. Vaatamata välisele lihtsusele, kuid võib-olla just seetõttu on üsajooga tehnikate ja hoiakute kogum väga võimas ning annab seda praktiseerivale naisele lihtsad tööriistad oma sisemise tarkuse, eneseteadvuse ja rahulolu ülesleidmiseks, hoidmiseks ja jagamiseks.

„Üsajooga sattus mu ellu tänu kahele tuttavale, kes samaaegselt mulle üsajooga info saatsid ja viitasid, et sa tegeled naisteasjadega, vaata, siin ka üks huvitav lahendus. See juhtus paar aastat tagasi ja pärast üsajoogakoolitusel osalemist 2018. aastal Portugalis olin ma „müüdud“: nii pehmet, naise keha austavat ja arvestavat, samas kelmikat, üdini rõõmustavat, samaaegselt maandavat ja tõstvat ja kehasseankurdavat joogapraktikat olin ma igatsenud kogeda juba ammu. Alateadlikult me ju alati teame, mida meie kehal ja vaimul vaja on, kuid sageli ei oska oma vajadusi ise täita. Nii sattusin ma Uma koolitusele ja olen üdini (või peaks ütlema üsani) tänulik, et meie teed kohtusid ja mul on võimalik neid praktikaid naistele edasi anda,“ sõnab Katri.

Rohkem infot leiab SIIT!

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.