Haapsalus ja Rohukülas olid vägivaldsed kodutülid

2. augustil sai politsei teate, et Rohuküla külas lõi tekkinud tüli käigus 30-aastane mees 63-aastast meest ja oma 51-aastast ema, kes mõlemad said viga.

3. augustil sai politsei teate, et Haapsalus Tulbi tänava korteris lõi 58-aastane mees oma 50-aastast elukaaslast jalaga. Politseinikud pidasid 58-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Järvamaa

2. augustil sai politsei teate, et Paides keskväljakul varastas 45-aastane mees kauplusest alkoholi. Politseinikud pidasid mehe kahtlustatavana kinni.

Pärnumaa

3. augustil sai politsei teate, et Pärnus rannaalal lõi seni tuvastamata mees 32-aastast meest, kes sai viga.

3. augustil sai politsei teate, et Tori alevikus lõi tekkinud konflikti käigus 36-aastane mees 82-aastast meest, kes sai viga.

3. augustil sai politsei teate, et Pärnus Mai tänava korteris lõi tekkinud tüli käigus 31-aastane mees 47-aastast naist, kes sai viga. Politseinikud pidasid 31-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

4. augustil sai politsei teate, et Papsaare külas tungis 20-aastane mees kallale oma 18-aastasele tüdruksõbrale, kes sai viga. Politseinikud pidasid 20-aastase mehe kahtlustatavana kinni.

Saaremaa

4. augusti hommikul sai politsei teate, et Kuressaares Lossi tänaval lõhuti kohviku uks ja varastati rahakassast veidi üle tuhande euro raha. Varguse toime pannud 35-aastase mehe pidasid politseinikud sama päeva keskpäeval kahtlustatavana kinni.

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.