Eesti Rotary pidas Haapsalus meistrivõistlusi tennises ja korraldas heategevusliku oksjoni

Eesti Rotary meistrivõistlused tennises peeti Haapsalus juba 23. korda. Osalesid rotariaanid Tallinnast, Türilt, Viljandist, Tartust ja Haapsalust.

Meesüksikmängus jõudsid finaali tartlased Rein Must ja Erkki Leego. Tulemusega 6-3, 6-4 võitis meistritiitli Rein Must.

Vello Kuhi ja Kalju Aigro võitsid meespaarismängu. F: Vello Kuhi

Paarismänguturniir oli põnev ja tasavägine. Üllatuse serveerisid Jaanus Arnover/Arne Buht, kes võitsid alagrupis eeldatavaid favoriite Tarmo Thomson/Valmar Raud otsustavas setis 2-6, 6-4, 10-8. Nii mängisidki paarismängu finaalis kaks Haapsalu paari. Veelkordset üllatust ei juhtunud – finaalmängus olid paremad Kalju Aigro/Vello Kuhi 6-3, 6-2.

Naisüksikmängus oli võidukas Anu Arnover, kes otsustavas mängus oli parem Maie Tomikasest 6-3, 6-2.

Esta Tamm oksjonil omandatud Anett Kontaveidi reketiga. F: Vello Kuhi

Et rotariliikumise põhieesmärk on märgata kogukonda, kus sa elad ja toetada projektidega neid, kes abi vajavad, siis seekordse ürituse raames viisime läbi oksjoni, mille tulu läheb MTÜ Läänemaa Naiste Tugikeskus tegevuse toetamiseks.

Tugikeskuse töö perevägivalla eri vormidega ennetustööd tehes ja vägivalla ohvreid abistades on tänuväärt ja vajaks kindlasti rohkem abi. Oksjoniks annetasid hea meelega oma reketi ja mängijakostüümi Eesti esireketid Anett Kontaveit ja Jürgen Zopp. Anett andis oksjonile reketi ja kostüümi, millega ta mängis WTA Stuttgardi turniiri finaalis. Oksjonipidaja Jaanus Arnoveri hea töö tulemusena koguti MTÜ Läänemaa Naiste Tugikeskus toetuseks 1980 eurot.

Vello Kuhi

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.