Haapsalu 740. sünnipäev ja Valge Daami Aeg toovad linna peomeeleolu

Pidulikkusega anname teada ja kutsume linnarahvast üles tähistama Haapsalu 740. sünnipäeva sellel nädalavahetusel. Väärikat sündmust tähistame Haapsalule kalliks saanud Valge Daami Ajal.

Foto: Johannes Grünthal (Kalda)

Sünnipäeva avapauk ja Valge Daami Aja avamine on reedel Kodaniketorni juures, kus Haapsalu meer koos heade kolleegidega sõpruslinnadest annavad üle oma soojad tervitused ja õnnitlused sünnipäevalapsele. Samuti  toimub väärikale sünnipäevalisele pühendatud raamatu „Haapsalu. Aeg. Inimesed“ esitlus ja näituse avamine.

Reedel leiab aset veel meeleolukas kuurordikontsert kõlakojas, kus Urmas Latikase saateansambliga koos astuvad üles armsad haapsallased Maarja Sukles, Sirje Medell, Madis Kari, Sepo Seeman, Jaan Lehepuu ja külalisena Pärnu kuurordist Liisi Koikson.

Edasi kutsume linnarahvast Haapsalu suve kuumimasse lokaali tantsuõhtule. Kuursaalis seavad tantsurütme ansamblid Modern Fox ja Anna Curly.

Laupäeval lahutab meeli lossiplatsi laval ansambel 2 Quick Start ning südaöö paiku esineb kirsiks tordil helivõlur Tiit Kikas. Laval on elektriviiul, parmupill, flööt ning näha ja kuulda saab uskumatut laserharfi showd.

Pühapäeva keskpäeval on toomkirikus linna 740. aastapäevale pühendatud pidulik jumalateenistus armulauaga.

Oleme uhked, et Valge Daami etenduseks saab iga-aastaselt kokku pühendunud teatrikogukond. Legendaarne ja menukas Paul Kilgase näitemäng „Haapsalu legend“ saab Valge Daami suveteatri 40. sünnipäeva puhul taas lavalaudadele toodud.

Valge Daami lavastustest läbi aegade kõlavad pühapäeval toimuval kontserdil armsaks saanud laulud.

Tutvu Valge Daami Aja programmiga ja tule naudi Haapsalut juba päevasel ajal, sest toimub rikkalik käsitöölaat ning kultuuriprogrammi jagub veelgi.

Elagu Haapsalu!

http://www.valgedaam.ee/

Tõnu Parbus
Haapsalu linna avalike ja välissuhete nõunik

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.