Esita kandidaat Läänemaa parima toote või teenuse ja aasta teo konkursile

Alates sellest aastast korraldab Sihtasutus Läänemaa (edaspidi SAL) koostöös maakonnalehe Lääne Elu ja Läänlane.ee portaaliga konkurssi, et selgitada välja Läänemaa parimad kahes järgnevas kategoorias: parim toode või teenus ning aasta tegu.

Esita Läänemaa parim toode või teenus 2019 kandidaat SIIN

Esita Läänemaa aasta tegu 2019 kandidaat SIIN

Konkursi eesmärk on:

  • Tutvustada Läänemaa kohalikke tooteid ja teenuseid ning nende tootjaid ja pakkujaid, valides välja esitatud kandidaatide seast välja parima.
  • Tunnustada silmapaistvat Aasta tegu, mille on korda saatnud Läänemaa ettevõtja.
  • Innustada ettevõtjaid tegelema tootearendusega ning uute teenuste loomisega.
  • Soodustada positiivset suhtumist ettevõtlusesse ja innustada ettevõtlikku elulaadi.

Konkurss „Läänemaa parim Toode või Teenus ning Aasta tegu“ toimub ajavahemikus 15.08-15.09.2019.

Parimate valimine leiab aset  kahes osas – esimene voor  toimub 15.08-31.08, mille raames on kõigil võimalik esitada kandidaate, täites ülaltoodud ankeedi. Samuti on võimalik kandidaate esitada suuliselt helistades telefonil:+ 372 55664766 või  saates ettepaneku e-kirja teel Info@laanemaa.ee.

Nominente saavad pakkuda eraisikud, ettevõtted, kohalikud omavalitsused, kodanikuühendused ja teised organisatsioonid, sh kandideerijad ise. Esitataval kandidaadil ei tohi olla sel majandusaastal riiklikke maksevõlgnevusi. Ettevõtte tegevus peab olema seotud Läänemaaga.

SAL meeskonnal on õigus välistada konkursilt need kandidaadid, kes ei vasta kriteeriumitele. Teine voor ehk parimate valik toimub 02.09-15.09.2019 rahvahääletusel!

Konkursi võitjad valitakse rahvahääletuse abil Sihtasutus Läänemaa Facebooki, Lääne Elu ja Läänlase portaalides.

Rahvahääletusel selgunud nominendid kuulutatakse välja Ettevõtlusnädala raames toimuval Läänemaa Ettevõtjate Galal, mis toimub 7. oktoobril Haapsalus. Lisaks avalikustatakse tunnustuse saajad maakonnalehes Lääne Elu, portaalis Läänlane.ee ja Sihtasutus Läänemaa meediakanalites.

Kontaktisik: Kaja Rüütel, tel 55664766

Vasta

Sinu e-maili ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.